حجت الاسلام حیدری:

۹۶ مرکز و موسسه قرآنی در سطح شهرستان رباط کریم فعالیت می‌کنند/ شناسایی ۲۰۰ حافظ قرآنی در رباط کریم

رییس اداره تبلیغات شهرستان رباط کریم گفت: ۹۶ خانه و موسسه قرآنی و کانونهای فرهنگی هنری در روستاها و شهرهای شهرستان وجود دارد  که توانسته اند فعالیتهای ارزنده ای را در سطح منطقه به مرحله اجرا برسانند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی رباط نیوز، حجت الاسلام حیدری، رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رباط کریم ظهر امروز در مراسم تجلیل از مدیران و مربیان قرآنی شهرستان رباط کریم در نصیرشهر اظهار کرد: در سال ۹۷ این اداره توانسته خدمات ارزنده ای را به موسسات، مساجد و خانه های قرآنی ارائه و در همین راستا ۵۰ محفل انس با قرآن کریم را در سطح شهرستان برگزار کرده است.

وی ادامه داد: ۹۶ خانه و موسسه قرآنی و کانونهای فرهنگی هنری در روستاها و شهرهای شهرستان وجود دارد  که توانسته اند فعالیتهای ارزنده ای را در سطح منطقه به مرحله اجرا برسانند.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رباط کریم با اشاره به آمار قاریان قرآنی در سطح شهرستان، خاطرنشان کرد: در سال ۹۷ توانستیم ۱۳۰ قاری و ۲۰۰حافظ قرآن کریم را در سطح شهرستان شناسایی و در موسسات و خانه های قرآنی به کارگیری کنیم.

حجت الاسلام حیدری همچنین در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه امروز نسبت به توزیع قرآن در سطح جامعه توجه ویژه ای می شود، ابراز کرد: در این باره در سال گذشته حدود ۲هزار جلد قرآن کریم را در بین مردم توزیع کردیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *