دستگیری سارق منازل و اماکن خصوصی در رباط‌کریم

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از دستگیری سارقان اماکن خصوصی با ۱۰فقره در رباط کریم خبر داد. سرهنگ پورسعادت دراعلام خبر فوق اظهار کرد: مأموران آگاهی در پی وقوع سرقتهای متعدد منزل و مغازه در سطح کلانتری وهن آباد اقدامات لازم در دستور کار این پلیس قرار داد و پس از بررسی دوربینهای مداربسته در […]

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از دستگیری سارقان اماکن خصوصی با ۱۰فقره در رباط کریم خبر داد.

سرهنگ پورسعادت دراعلام خبر فوق اظهار کرد: مأموران آگاهی در پی وقوع سرقتهای متعدد منزل و مغازه در سطح کلانتری وهن آباد اقدامات لازم در دستور کار این پلیس قرار داد و پس از بررسی دوربینهای مداربسته در محلهای وقوع سرقت متهم شناسایی شد.

وی ادامه داد: ماموران انتظامی پس از اخذ دستور قضایی متهم را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و جهت بررسی و بازجویی به پلیس آگاهی انتقال دادند.

این مقام انتظامی در ادامه‌خاطرنشان کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی‌های پلیسی جرم خود را قبول داشته و در ادامه به ۱۰ فقره سرقت از منازل و مغازه های شهر رباط کریم و وهن اباد اعتراف کردند که پس از تشکیل پرونده قضایی و گذراندن مراحل قانونی روانه زندان شدند.

سرهنگ پور سعادت در پایان گفت: در جهت پیشگیری از سرقت به توصیه‌ها و هشدارهای پلیسی توجه داشته و در صورت اطلاع از هر‌گونه سرقت و یا ترددهای مشکوک و ناشناس مراتب را سریعاً به شماره تلفن فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *