امام جمعه رباط کریم:

ارابه مرگ ۵۰ میلیون ارزش ندارد

امام جمعه رباط کریم گفت: درد آورتر این گرانی‌ها ۵۰ میلیون شدن قیمت پراید است که لقب این ماشین ارابه مرگ است، این‌ها نشان دهنده آن است که کشور مدیر توانمند ندارد.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام ترابی امام جمعه رباط کریم در خطبه های عبادی سیاسی روز جمعه این شهر که در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) برگزار شد، با اشاره به فواید نماز برای انسان، اظهار کرد: نماز می توان انسانها به بالاترین جایگاه برساند و به طور قطع باید در نماز حضور کامل داشته باشیم.

وی ادامه داد: حضور قلب یک ویژگی اکتسابی هستش باید سعی و تلاش کنیم تا این ویژگی را بدست آوریم.

امام جمعه رباط کریم یادآور شد: حضور قلب بدست اوردن ممکن است اما دشوار بدست می آید، ارزش نماز به همین حضور قلب است و باید تلاش کرد که همه چیز را فراموش کرد.

کارگران با گوشت قرمز و سفید خداحافظی کرده‌اند

حجت الاسلام ترابی در ادامه با انتقاد از روند افزایش بی رویه کالاها، خواستار توجه دولت در این باره شد و خاطرنشان کرد: مشکلات اقتصادی مردم بیشتر می شود و زندگی را روز به روز سخت‌تر می کند و دیگر نرخ کالا ها چند وقت یکبار افزوده نمی شود بلکه هر روز افزایش پیدا می کند دیگر باید خانواده های کارگر با گوشت قرمز و سفید خداحافظی کنند.

وی ضمن انتقاد از  قیمت افسارگسیخته خودرو در کشور، تصریح کرد: درد آورتر این گرانی‌ها ۵۰ میلیون شدن قیمت پراید است که لقب این ماشین ارابه مرگ است، این‌ها نشان دهنده آن است که کشور مدیر توانمند ندارد.

ارابه مرگ ۵۰ میلیون ارزش ندارد/ دولت کجای گرانی‌ها ایستاده است

خطیب جمعه رباط کریم همچنین تأکید کرد: می گویید علت اصلی قاچاق ارزان بودن قیمت کالا در داخل است اما اینگونه نیست بلکه علت اصلی قاچاق و ناثباتی قیمت‌ها کاهش شدید ارزش پول ملی است . افزایش لحظه ای قیمت ها نشان دهنده  آن است که در کشور نفوذی وجود دارد مگر در مذاکرات هسته ای که با دقت زیاد افراد آن انتخاب شدن نفوذی وجود داشت قطعا در این باره هم نفوذی وجود دارد.

وی همچنین با اشاره به بی نظارتی‌ها بر قیمت کالاها در بازار، عنوان کرد: نظارت به هیچ عنوان وجود ندارد پس کجاست گوشت های وارداتی و دام های وارداتی، بی ثباتی در قیمت گوشت وجود دارد پس کجا هستند بازوان نظارتی قوه مجریه باید قوه  قضائیه وارد این عرصه شود و با تروریست های اقتصادی مقابله کند ، بیایید نظارت ها را به مردم و بسیج بسپاریم هر کجا که دچار مشکل شدیم با کمک بسیج توانستیم مشکلات را حل کنیم.

حجت الاسلام ترابی ابراز کرد: دولت باید بیدار شود مجلس کجاست چرا وزرای مختلف را به مجلس نمی کشانند .رهبر معظم انقلاب در صحبت هایشان در بحث گام دوم انقلاب ادامه دادند که راه حل مشکلات ما در داخل است . دولت بیاید کار بکند تلاش کند.

وی در پایان میلاد با سعادت خانم فاطمه الزهرا(س) و روز مادر را به تمامی مادران تبریک گفت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *