در جلسه شورای اداری شهرستان رباط کریم مطرح شد؛

۴۸۰ شرکت فعال در شهرک صنعتی نصیرشهر/ مردم کالای ایرانی با کیفیت را حمایت کنند

جلسه شورای اداری شهرستان رباط کریم ساعتی پیش در سال همایش های شهرک صنعتی نصیر شهر برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط نیوز، جلسه شورای اداری شهرستان رباط کریم ساعتی پیش در سال همایش های شهرک صنعتی نصیر شهر برگزار شد.

در این جلسه، سید مهدی ساداتی فرماندار رباط کریم اظهار کرد: چنین جلساتی باید به گونه گردشی در شهرستان برگزار شود تا بتوانیم از پتانسیل های شهرستان استفاده کنیم.

وی افزود: حمایت از کالای ایرانی به این معناست که تولیدکنندگان نیز در راستای بالا بردن کیفیت کالاهایشان تلاش کنند تا مصرف کنندگان هیچ دغدغه ای در این حوزه ندارند.

ساداتی تأکید کرد: شهرداران شهرستان باید بسترهای لازم برای حمایت از کالاهای داخلی را آماده کنند.

در ادامه بادپری، رئیس شهرک صنعتی نصیرشهر نیز ابراز کرد: امیدوارم مسئولان  درسال ۹۷ از تولیدکنندگان داخلی حمایت کنند و در حقیقت باید دست کارگران ایرانی را گرفت.

وی ادامه داد: در شهرک صنعتی نصیرشهر ۴۸۰ شرکت فعال وجود دارد که ۱۰ هزار نفر در آنها شاغل هستند و این یک سرمایه ملی است.

بادپری عنوان کرد: ایجاد نمایشگاه هایی برای آشنایی مردم با کالاهای ایرانی می تواند به بسترهای اشتغال بیشتر در شهرستان کمک کند.

در بخش دیگری از این جلسه، حجت الاسلام محمدی نژاد، امام جمعه رباط کریم ابراز کرد: ائمه جمعه و جماعات سعی کنند کالاهای ایرانی را در محافل فرهنگی تبلیغ کنند.

وی افزود: رهبر انقلاب از سالهای بسیار دور بر محور اقتصاد تأکید داشتند و امروز این به یک دغدغه تبدیل شده است و از فرماندار می خواهم جلساتی را به صورت مداوم برگزار کنند تا درباره مشکلات اقتصادی در شهرستان صحبت شود.

وی با انتقاد از واردات بی رویه کالا در کشور، تصریح کرد: باید مقابل واردکنندگان کالای قاچاق ایستاد و با وارد کنندگان مقابله شود تا چنین مشکلاتی برای کشور ایجاد نشود.

امامی فر ، معاونت اقتصادی استانداری تهران نیز خاطرنشان کرد: باید در جهت تحقق شعار سال تلاش کرد و دلسوزانه وارد میدان شد.

وی ابراز کرد: دولت تلاش می کند تا مشکلات اقتصادی کشور حل و فصل شود اما این زمان می برد.

 

۱ دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *