۳۷ پروژه عمرانی با اعتبار ۶۰۰ میلیارد تومان در رباط کریم به بهره برداری رسید

همزمان با ایام الله دهه فجر، با حضور مسئولان شهری و استانی ۳۷ پروژه عمرانی، صنعتی افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار رباط نیوز، پروژه های زمین چمن مصنوعی شهدا، پارک بانوان پرند، پارک شهید رباطی نصیرشهر، استخر شهید تقی زاده و پارک محله ای رز رباط کریم از مهمترین پروژه های عمرانی شهرستان رباط کریم در ایام دهه فجر بود.

براساس این گزارش، علی بیگی، فرماندار رباط کریم در حاشیه افتتاح استخر سرپوشیده شهید تقی زاده، اظهار کرد: در این پروژه خیرین بخشی از مبلغ را پرداخت کرده اند .

وی افزود: از دهه فجر سال ۹۳ تاکنون شهرستان رباط کریم توانسته است ۳۷ پروژه عمرانی را با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیارد تومان برای افتتاح و بهره برداری آماده کند.

فرماندار رباط کریم ادامه داد: یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان از این پروژه را از محل اعتبارات و مابقی نیز از خانواده شهید تقی زاده و خیرین اخذ شده است.

وی ابراز کرد: خانواده شهدا همواره نقش مهمی را در شهرستان ایفا کرده اند و با این پروژه، دومین طرحی خواهد بود که خانواده شهدا در احداث آن سهیم بوده اند.

براساس این گزارش اولین پروژه ای که با حضور مسئولان شهرستانی و استانی افتتاح شد استخر شهیدان تقی زاده و دومین پروژه پارک محله ایی رز شهرستان رباط کریم و سومین پروژه که هم اکنون در حال افتتاح است ایستگاه آتش نشانی سفیدار میباشد .

مسعود مختاری شهردار رباط کریم در حاشیه افتتاح ایستگاه آتش نشانی سفیدار به رباط نیوز گفت : با افتتاح این ایستگاه در سفیدار روستاهای همجوار تحت پوشش قرار خواهدند گرفت، وی افزود: در حال حاضر ایمنی شهرستان رباط کریم از لحاظ خدمات ایمنی و آتش نشانی ارتقاء پیدا کرده و  علی الخصوص محدوده سفیدار این شهرستان که در این خصوص کمبود داشت با افتتاح این ایستگاه بهبود بیشتری در حوزء خدمات ایمینی خواهیم داشت.

وی در پایان خاطر نشان کرد: تمام تلاش مجموعه شهرداری رباط کریم در این است تا بتواند در تمام حوزه های خدماتی بتواند سرانه شهرستان را ارتقاء  داده چرا که مردم را ولی نعمت خود میدانند.

به روز رسانی می شود….

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *