اطلاعیه انتخاباتی «پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز»

فرصتی برای معرفی داوطلبان انتخابات مجلس در شهرستان رباط کریم و بهارستان

پایگاه خبری، تحلیلی “رباط نیوز” در نظر دارد در وب‌سایت و کانال تلگرامی خود به معرفی نامزدهای انتخاباتی دوره دهم مجلس شورای اسلامی بپردازد.

پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز با گذشت بیش از دوسال از تأسیس، در نظردارد تا سوابق و برنامه کاندیداهای محترم شهرستان رباط کریم و بهارستان را در این رسانه منتشر نماید، لذا از تمامی بزرگواران حاضر در رقابت مجلس دهم انتظار می رود در صورت تمایل در این بخش اقدام نمایند.

برهمین اساس از تمامی بزرگواران تأیید صلاحیت شده شهرستانهای رباط کریم و بهارستان دعوت می شود درصورت تمایل به ارسال رزومه، برنامه ها، فیلم و پوستر تبلیغاتی، نشانی سایت، اینستاگرام و کانال تلگرامی خود اقدام کنند.

چند نکته:

۱)فایل های مکتوب به صورت تایپ شده و بیش از ۵۰۰ واژه بیشتر نباشد.

۲)بزرگواران می توانند یک پوستر انتخاباتی جهت درج در کانال تلگرامی ارسال نمایند.

۳) درصورت تمایل به ارسال فیلم، باید حداکثر ۱۲۰ ثانیه با حجم ۱۲ مگابایت تهیه شود.

۴)هرگونه استفاده ابزاری از عناوین افراد و شخصیت‌ها، هر نوع مغایرت مطالب ارسالی با نظام مقدس جمهوری اسلامی و قانون اساسی، هرگونه توهین یا افترا به افراد یا گروه‌ها و هر نوع حمایت از افراد، گروه‌ها و جریانات سیاسی منحرف و معاند نظام جمهوری اسلامی ممنوع است و طبعاً باعث عدم انتشار مطالب ارسالی خواهد شد.

۵)فایلهای شما برای درج در این رسانه ارزشی از طریق حضوری و مجازی دریافت می شود.

نحوه ارتباط با این رسانه:

amiripour@

سامانه پیامکی ۵۰۰۰۲۹۷۲۰۸

انتشار بیش‌ازحد تعیین‌شده هر یک از موارد فوق‌الذکر مستلزم دریافت هزینه خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۵۵۹۳۶۷۲۴ـ ۰۲۱۵۶۲۱۶۹۱۵ و یا آی دی تلگرامی amiripour@ تماس بگیرید.

شایان‌ذکر است، مطالب ارائه‌شده از ناحیه نامزدها صرفاً دیدگاه آنان خواهد بود و «پایگاه خبری، تحلیلی رباط نیوز» نسبت به آن مسئولیتی نخواهد داشت.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *