سارقان منازل شهر پرند دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم غرب استان تهران از دستگیری سارقان منزل و مالخربا ۳۰ فقره سرقت در رباط کریم در شهر پرند خبر داد.

سرهنگ فرامرز پاشاکی، در گفت وگو با رباط نیوز و  با اعلام این خبر گفت: مأموران کلانتری ۱۷ پرند در پی شکایت چند نفر مبنی بر اینکه منزل آنها به سرقت رفته ، موضوع را دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران انتظامی پس از شنیدن اظهارات مالباختگان و تحقیقات و فعالیت های اطلاعاتی موفق به شناسایی مخفیگاه سارقان منزل در شهر جدید پرند شده که سریعأ با تشکیل یک تیم عملیاتی و هماهنگی قضایی وارد محل شده و یک نفر از سارقان را به نام ” م- ب” دستگیر که جهت بررسی و بازجویی تحویل پلیس آگاهی دادند.

پاشاکی ادامه داد: متهم دستگیر شده در بازجویی های پلیسی جرم خود را قبول داشته و در ادامه به ۳۰ فقره سرقت منزل در شهر جدید پرند اعتراف و اذعان داشت که سرقت ها را با همدستی دو نفر از دوستانش و یک نفر مالخر انجام می داده که با هوشیاری مأموران شناسایی و دستگیر شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد:همدستان سارق دستگیر شده و مالخر اجناس سرقتی به نام های ” الف – ت ” و ” م – م” و ” ع – م ” سریعأ در شهر پرند شناسایی و دستگیر که در بازجویی های پلیسی به همدستی با سارق ۳۰ فقره منزل در پرند اعتراف کردند.

به گفته وی : سارقان و مالخر دستگیر شده پس از تشکیل پرونده قضایی و گذراندن مراحل روانه زندان شدند .

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *