نتانیاهو راهی بیمارستان شد

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به دلیل انچه که رسانه های این رژیم از آن به «انجام پاره ای معاینات پزشکی درباره بیماری سرطان روده » یاد کرده اند راهی بیمارستان هداسا شد.

به گزارش رباط نیوز به نقل از فارس،بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به دلیل انچه که رسانه های این رژیم از آن به «انجام پاره ای معاینات پزشکی درباره بیماری سرطان روده » یاد کرده اند راهی بیمارستان هداسا شد.

خبرگزاری فارس: نتانیاهو راهی بیمارستان شد/وظایف او را وزیر جنگ برعهده گرفت

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس شبکه تلویزیونی فلسطین الیوم در خبری گزارش داد که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز جمعه به بیمارستان هداسا در عین کارم منتقل شد تا از وی معاینات پزشکی و چک آپ کامل به عمل آید.

برپایه این گزارش، موشه یعالون وزیر جنگ رژیم صهیونیستی تا زمان بازگشت نتانیاهو به محل کارش وظایف وی را برعهده خواهد داشت.

دوسال پیش نتانیاهو به سرطان روده دچار شد و پزشکان اعلام کردند که سرطان وی از نوع خوش خیم است با این وجود بخشی از روده وی که دارای تومور بود طی یک عمل جراحی از بدن او خارج شد.

رسانه های صهیونیستی از جمله یدیعوت احارنوت اعلام کرده اند که انتقال نتانیاهو به بیمارستان و انجام معاینات پزشکی به موضوع سرطان وی ارتباط دارد. این روزنامه ها فاش کردند که پزشکان در سال ۲۰۱۳ با انجام آزمایش‌های مشابه روی نتانیاهو، از وجود یک تومور در روده بزرگ او خبر دادند.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *