توقیف محموله ۹۴میلیونی چای خارجی قاچاق در رباط کریم

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از توقف محموله ۹۴میلیون ریالی چای خارجی قاچاق خبر داد.

سرهنگ فرامرز پاشاکی با اعلام این خبر رباط نیوز گفت: ماموران گشت یگان امداد حین گشت زنی در.محور های اصلی،اتوبان تهران ـ ساوه به یک دستگاه خودرو سواری با یک نفر سرنشین مشکوک شده وبه ان دستور ایست دادند.

وی افزود: راننده خودرو پس از دیدن ماموران از محل متواری شده که ماموران انتظامی بلافاصله با هماهنگی مرکز پیام به تعقیب خودرو رفته وپس از طی مسافتی خودرو را متوفق ودر بازجویی به عمل امده از آن تعداد ۶۳۲عدد چای خارجی قاچاق کشف ومتهم به نام س ـ ع را دستگیر وجهت بررسی وبا زجویی تحویل پلیس اگاهی دادند.

پاشاکی ادامه داد متهم دستگیر شده در بازجویی های پلیسی به جرم خود اعتراف کرده ودر ادامه اذعان داشت چای های خارجی قاچاق را دریکی از استان های غربی کشور بارگیری کرده وقصد انتقال آن به تهران بزرگ را داشته که با هوشیاری ماموران موفق نشده است.

زن و شوهر زورگیر در رباط کریم دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از دستگیری زن و شوهر مسافرکش نما با ۱۶ فقره سرقت در رباطکریم خبر داد.

سرهنگ فرامرز پاشاکی، فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در گفت وگو با رباط نیوز با اعلام خبر فوق اظهارکرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت تحت عنوان مسافرکش در سطح شهرستان رباط کریم موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگااهی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران کلانتری ۱۷ پرند با کار اطلاعاتی خودرو متهمان را در محور اصلی شهرستان شناسایی و خودرو آن ها را توقیف کردند.

وی تصریح کرد: در این راستا متهمان دستگیر و در بازجویی های پلیسی جرم خود را قبول کرده و به ۱۶ فقره زورگیری با همدستی همدیگر اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم درپایان خاطرنشان کرد: سارقان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده قضایی و گذراندن مراحل قانونی روانه زندان شدند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *