در مراسم تودیع و معارفه روسای جدید و سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رباط کریم مطرح شد؛

۲۲ سال اجاره نشینی برای خانه هنرمندان رباط کریم

عباس معبودی رییس سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رباط کریم گفت: بعد از ۲۲ سال هنوز اداره فرهنگ و ارشاد رباط کریم اجاره نشین است و با آن که صاحب زمینی است اما نتوانسته ایم نسبت به ساخت آن قدمی برداریم چرا که بودجه مورد نیاز آن تأمین نشده است.

به گزارش خبرنگار فرهنگی رباط نیوز، عباس معبودی رییس سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رباط کریم در مراسم تودیع و معارفه مدیران جدید و سابق این اداره در شهرستان که ظهر امروز در این اداره برگزار شد، اظهار کرد: هنرمندان و خبرنگاران بنده و شهرستان را در این مدت یاری کردند که باید قدردان آنها بود.

وی افزود: دو مشکل اصلی و اساسی در موضوع فرهنگ شهرستان رباط کریم وجود دارد که تاکنون بخشی از آن ها حل شده و به طور کل نتوانسته ایم گام های مثبتی را در این جهت برداریم.

معبودی ابراز کرد: در سفر استاندار تهران به پرند توانستیم مصوبه ایجاد دو فرهنگسرا در رباط کریم و پرند را اخذ کنیم که هنوز این موضوع محقق نشده است.

وی یادآور شد: همچنین باید از محل ارزش های افزوده یک مجتمع فرهنگی ساخته می شد که این نیز به دستان فراموشی سپرده شده است.

رییس سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رباط کریم در بخش دیگری از سخنانش، تصریح کرد: بعد از ۲۲ سال هنوز اداره فرهنگ و ارشاد رباط کریم اجاره نشین است و با آن که صاحب زمینی است اما نتوانسته ایم نسبت به ساخت آن قدمی برداریم چرا که بودجه مورد نیاز آن تأمین نشده است.

در ادامه عسگری،ریس جدید این اداره نیز خاطرنشان کرد: با کمک انجمن های هنری و خبلرنگاران باید به مسائل فرهنگی توجه بیشتری شودو برای بهتر شدن وضعیت موجود تلاش کرد.

مهرشاد کاظمی نیز در این مراسم ابراز کرد: رباط کریم سرزمینی کهن و مهمان دوست بوده و هست، وجود کاروانسراها و اماکن تاریخی گواهی درست بر این حقیقت پنهان به شمار می آید.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *