عباس معبودی

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رباط کریم:

۱۹ رسانه و نمایندگی در رباط کریم فعالیت می کنند/ از رسانه‌ها در برابر انتقادات حمایت می‌کنیم

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رباط کریم گفت: تا به امروز ۱۹ رسانه، نمایندگی، خبرنگار و عکاس رسمی در سطح شهرستان فعال هستند که این رقم تا روزهای آتی نیز افزایش خواهد یافت چرا که برخی از رسانه های دیگر در نوبت اخذ مجوز هستند.

عباس معبودی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی رباط نیوز با اشاره به تأکید بر حضور رسانه های فعال در سطح شهرستان، اظهار کرد: خبرنگاران آیینه تمام نمای جامعه هستند و از آنجا که رسالت اشان درستی و واقعیت است شاید برخی ها آنها را مورد عتاب قرار دهند چرا که آنها دوست ندارند زشتی هایشان در آیینه جامعه دیده شود.

وی ادامه داد: از ابتدای روزهای فعالیت در این اداره،از رسانه ها خواسته تا به رسالت اشان عمل کنند و واقعیتها را بنویسند که خبرنگاران نیز به این امر جامعه عمل پوشانده اند.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رباط کریم ابراز کرد: خبرنگاران علاوه بر آنکه در برابر خبرها مسئولیت مادی دارند، باید به فکر ابعاد معنوی آن نیز باشند، موضوعی که مسئولیت شرعی آن دامن اشان را می گیرد، باید به قلم ها و نوشته ها توجه کنند تا حقی از افراد تضییع نشود.

معبودی در ادامه به میزان فعالیت رسانه ها در سطح شهرستان رباط کریم اشاره و خاطرنشان کرد: تا به امروز ۱۹ رسانه، نمایندگی، خبرنگار و عکاس رسمی در سطح شهرستان فعال هستند که این رقم تا روزهای آتی نیز افزایش خواهد یافت چرا که برخی از رسانه های دیگر در نوبت اخذ مجوز هستند.

وی تأکید کرد: رباط کریم پس از شهرستان شهریار بیشترین نمایندگی روزنامه و خبرگزاری را در سطح استان تهران داراست و این چیزی جز همت خبرنگاران توانای شهرستان رباط کریم را نمی رساند که همیشه در حال تولید و خبررسانی هستند.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رباط کریم ابراز کرد: می توانیم رکورددار تعداد رسانه ها و نمایندگی ها در استان تهران باشیم که این می طلبد رسانه های بدون مجوز در این راستا گام بردارند.

وی در پایان عنوان کرد: اگر رسانه ای قانونی و در مسیر درست انتقاد کند موظفیم از آن حمایت کنیم اگر چه در گذشته نیز این امر بوده و از رسانه‌ها به درستی حمایت کرده ایم.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *