۱۸کشته و ۱۸ مجروح در تصادفات ۲۴ ساعت گذشته

 رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا جزئیات برخورد تریلی هوو با ۱۵ سواری را در سمنان تشریح کرد.

به گزارش رباط نیوز به نقل از میزان،سرهنگ نادر رحمانی در خصوص تصادفات ۲۴ ساعت گذشته گفت: حوالی ساعت ۱۳ یکشنبه در باند جنوبی آزادراه کرج – قزوین محدوده سیمان آبیک در پی برخورد سواری تندر ۹۰ با بونکر سیمان متاسفانه ۵ تن کشته و ۲ تن مجروح شدند.

وی افزود: در همین ساعت در کیلومتر ۱۳۰ محور دارالمیزان در جنوب استان فارس بر اثر برخورد سواری رنو با سمند و پژو آردی ۳ تن جان باختند که علت هر دو این حوادث در دست بررسی است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: یک ساعت بعد در کیلومتر ۲۲ محور اراک – خمین در استان مرکزی بر اثر برخورد پژو ۲۰۶ با پراید متاسفانه ۳ تن کشته و یک تن مجروح شدند که علت این حادثه بر اساس اعلام کارشناسان پلیس‌راه استان قصور اداره راه به علت عدم نصب حفاظ و گاردریل و روپوش میانی و پژو ۲۰۶ به علت انحراف به چپ بوده است.

وی افزود: حوالی ساعت ۱۸:۱۰ یکشنبه در شهر یزد به دلیل عدم رعایت حق تقدم خودرو ام وی ام و برخورد آن با تندر ۹۰، پنچ تن مجروح شدند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: همچنین در ساعت ۲۱:۴۵ یکشنبه در داخل محدوده شهر تبریز به دلیل انحراف به چپ اتوبوس بنز و برخورد آن با ۲ سواری پراید و یک سواری آریو، ۳ تن مجروح شدند. در همین ساعت در استان کردستان محدوده کامیاران در پی تجاوز به چپ پژو پارس و برخورد با تریلی هوو، یک تن کشته و ۲ تن مجروح شدند.

وی از تصادف فوتی منجر به حریق در کیلومتر ۷۷ محور گرمسار – مشهد در استان سمنان خبر داد و گفت: این حادثه حوالی ساعت ۲۲:۲۰ یکشنبه در پی واژگونی وانت پیکان متعاقبا حریق آن رخ داد که در این حادثه متاسفانه ۳ تن کشته شدند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا به تصادف صبح دوشنبه در کیلومتر ۳ محور تبریز – آذرشهر استان آذربایجان شرقی اشاره کرد و گفت: در این حادثه بر اثر برخورد پراید با شئ ثابت ۳ تن کشته و ۲ تن مجروح شدند.

وی گفت: همچنین حوالی ساعت ۱۲ در کیلومتر ۶۴ محور میامی – سبزوار استان سمنان یک دستگاه تریلی هوو به دلیل عدم توجه به جلو با ۱۵ سواری برخورد کرد که در این حادثه ۳ تن مجروح شدن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *