پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز - http://robatnews.ir

‍‍ فرماندار رباط‌کریم: آرامش مردم خط قرمز ما در شهرستان است

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط نیوز، مهندس سید مهدی ساداتی فرماندار رباط کریم گفت: با زحمات آقای میرزمانی و پرسنل شهرداری رباط کریم و مصوبات شورای محترم بیست پروژه در دهه مبارک فجر تقدیم شهروندان خواهد شد.

سید مهدی ساداتی در خطبه های نماز جمعه این هفته رباط کریم از مشارکت مردم در ۱۲۵ برنامه ای که به مناسبت هفته وحدت، هفته فرهنگی، هفته بسیج و هفته وقف در سطح شهرستان رباط کریم برگزار شد تقدیر و تشکر نمود.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: در دهه فجر بیش از ۴۲ پروژه روستایی به بهره برداری خواهد رسید. همچنین از محل اعتبارات روستاهای فاقد دهیاری اعتباری معادل شصت و دو میلیارد و هشتصد میلیون تومان برای اجرای ۵۰ طرح در نظر گرفته شده است که پس از طی مراحل قانونی منابع آن در اختیار قرار داده خواهد شد.

وی تاکید کرد: پروژه آبرسانی الغدیر با اعتباری بالغ بر هزار و دویست میلیارد تومان در حال اجراست.

فرماندار رباط‌کریم ادامه داد: بیش از نیمی از قولهایی که به مردم آبشناسان در دو هفته قبل دادیم اجرایی شده است. تمامی روسای ادارات موظفند انشعابات را با اقساط طولانی مدت در اختیار مردم قرار دهند.

ساداتی ابراز کرد: همه مسئولین خدمتگزاری به مردم را باید سرلوحه کار خود قرار دهند و هر کس خدمتگزار خوبی برای مردم نیست می بایست میز خود را ترک کند. از هفته آینده مسئولان ادارات در طرح شمیم خدمت در نماز جمعه رباط کریم حضور می یابند و ضمن ارائه گزارش پاسخگوی سوالات مردم هستند. هفته آینده رئیس اداره گاز در خدمت مردم است.

ساداتی بیان کرد: خط قرمز ما در شهرستان آرامش مردم است. هیچ مدیر و مسئولی حق برهم زدن این آرامش را ندارد.

فرماندار رباط کریم ادامه داد: امروز همدلی و اتحاد بسیار خوبی در بین مردم و مسئولان شهر وجود دارد و با پیگیری های دکتر نوروزی نماینده شهرستان در مجلس و حاج آقای ترابی امام جمعه محترم و تلاشهای شهردار عزیز و دیگر مسئولین گرامی ریل گذاری های مناسبی در سطح شهرستان برای توسعه و آبادانی به وجود آمده است.