‍امام جمعه‌رباط کریم: کشورهای عربی باید بدانند مشکل اصلی اسراییل است

امام جمعه رباط کریم گفت:  متأسفانه اوضاع کشور های عربی بجایی رسیده که رژیم غاصب صهیونیستی را در جمع خود می پذیرند تا با او درباره صلح و امنیت خاور میانه همفکری و چاره اندیشی کنند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی رباط نیوز، حضرت حجت الاسلام ترابی امام جمعه رباط کریم در خطبه های نماز عبادی، سیاسی، وحدت بخش و دشمن شکن جمعه این هفته شهرستان با تسلیت سالروز رحلت جانگداز پیامبر اعظم اسلام و شهادت دو فرزند معصومش،امام حسن مجتبی و علی بن موسی الرضا(ع)اظهار داشت: فقدان آنحضرت ضربه ی سهمگینی بود که بر پیکر امت اسلامی وارد شد و شکاف بزرگی را در میان امت اسلامی ایجاد کرد.

وی با توصیه به پیروی از آن بزرگوار نسبت به شکوه و عظمت مجالس این ایام تأکید نمود و آنرا مصداق تعظیم شعائر الهی دانست.

خطیب جمعه شهرستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمد حسین فهمیده و روز بسیج دانش آموزی ،او را بحق الگویی شایسته برای جوانان و نوجوانان دانست و اظهار داشت:این نوجوان شهید که حضرت امام راحل از او بعنوان رهبر یاد کرد،با ایثار و فداکاری خود درس شجاعت و شهامت و مقاومت را به همه ی بسیجیان و امت حزب الله آموخت.

حجت الاسلام والمسلمین ترابی با اشاره به اجلاس خیانت بار منامه ی بحرین بیان داشت: متأسفانه اوضاع کشور های عربی بجایی رسیده که رژیم غاصب صهیونیستی را در جمع خود می پذیرند تا با او درباره صلح و امنیت خاور میانه همفکری و چاره اندیشی کنند در حالیکه دنیا می داند که مشکل اصلی و عامل اصلی نا امنی منطقه ، تجاوزگری و اشغالگری این رژیم جعلی است.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *