همزمان با هفته دولت؛

۳۴ پروژه روستایی رباط کریم به بهره برداری خواهد رسید

فرماندار رباط کریم گفت: همزمان با هفته دولت، بیش از ۳۰ پروژه عمرانی با اعتباری قریب به ۱۵۲ میلیارد ریال در شهرستان رباط کریم افتتاح می شود.

به گزارش رباط نیوز، سید مهدی ساداتی در خصوص هفته دولت افزود: از دوم شهریورماه هرسال تا سالروز شهادت شهیدان بزرگ و والامقام رجایی و باهنر به نام هفته دولت نامگذاری شده است که در این ایام بازخورد فعالیت و تلاش دولت‌ها به نمایش گذارده می شود. این هفته فرصتی است تا مردم با مشکلات پیش  روی دولت آشنا شوند و تعاملی سازنده میان مردم و مسئولان در راستای رسیدن به اهداف نظام شکل گیرد.
ساداتی با اشاره به پروژه های کلنگ زنی و قابل افتتاح استان تهران در هفته دولت بیان کرد: ۳۴ پروژه زیرسازی، جدول گذاری، بهسازی میدان، مقاوم سازی، تخریب، تعویض کفپوش با مبلغی بالغ بر ۱۵۱ میلیارد و ۸۷۶ میلیون ریال اعتبار در پنج روستای وهن آباد، منجیل آباد، انجم آباد، آدران و کاظم آباد با اعتباری دستگاه های اجرایی مربوطه به بهره برداری خواهد رسید.
مقام عالی دولت در ادامه بیان کرد: هر چه در بحث عمرانی در سطح شهرستان سرمایه‌گذاری شود به نفع شهرستان و شهروندان خواهد بود چرا که با افتتاح پروژه های عمرانی و صنعتی شهرستان رباط کریم، علاوه بر آرامش و سهولت برای مردم، برای *** نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *