۱۹ شاسی‌بلند قابل اعتماد در سال ۲۰۱۹ + تصاویر

اعتماد به نفس خریداران خودرو‌های جدید بالا رفته است؛ چرا که که هیچ‌کس خواهان یک خودروی معیوب و بی‌کیفیت نیست و حتی خودرو‌هایی با گارانتی‌های سه یا پنج ساله، در همان روز‌های نخست دچار مشکلات فنی متعددی شده و همین موضوع باعث می‌شود که مشتریان به سراغ قابل اعتمادترین و با کیفیت‌ترین خودرو‌های موجود در بازار جهانی بروند.

به گزارش رباط نیوز، اعتماد به نفس خریداران خودرو‌های جدید بالا رفته است؛ چرا که که هیچ‌کس خواهان یک خودروی معیوب و بی‌کیفیت نیست و حتی خودرو‌هایی با گارانتی‌های سه یا پنج ساله، در همان روز‌های نخست دچار مشکلات فنی متعددی شده و همین موضوع باعث می‌شود که مشتریان به سراغ قابل اعتمادترین و با کیفیت‌ترین خودرو‌های موجود در بازار جهانی بروند.

به گزارش برترین ها خوشبختانه تعداد خودرو‌های قابل اعتماد در سراسر جهان افزایش یافته و ظاهرا فقط کشور ما در این زمینه دچار واپسماندگی صنعتی است! براساس مطالعات و نظرسنجی موسسه J.D. Power در سال ۲۰۱۹؛ تعداد خودرو‌های قابل اعتماد حدود ۴ درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته و این رقم نشان دهنده افزایش ۹ درصدی تولید خودرو‌های قابل اعتماد در سال‌های اخیر است. این یعنی خودروسازان بزرگ در پنج سال اخیر، با استفاده بیشتر از تجربه و امکانات پیشرفته خود؛ خودرو‌هایی قابل اعتماد ساخته و کیفیت آن‌ها را حفظ کرده‌اند. موسسه J.D. Power برای انجام جدیدترین مطالعه خود، به سراغ ۳۲۹۵۲ نفر از مالکین اصلی خودرو‌هایی با مدل ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۹ رفته و از آن‌ها خواسته است که به ۱۷۷ مورد از سوالات ارزشیابی خود پاسخ دهند.

J.D. Power هم براین باور است که شیطان به جزئیات توجه داشته و شاید در نگاه نخست تمام خودرو‌های جدید در شرایط ایده‌آل قرار داشته باشند؛ اما لزوما قابل اعتماد و با کیفیت نخواهند بود! در همین زمینه آقای Dave Sargent به عنوان معاون رئیس کل Global Automotive به J.D. Power گفته است: «خودرو‌های قابل اعتماد بیشتر شده‌اند؛ اما هنوز هم خودروسازان با مشکلاتی مانند سر و صدا‌های اضافی، خرابی سیستم انتقال و خرابی باتری‌ها می‌جنگند.»

ما در ادامه قصد داریم که با توجه به نتایج نظرسنجی و ارزیابی‌های موسسه J.D. Power؛ ۱۹ مدل از قابل اعتمادترین خودرو‌های شاسی‌بلند و کراس‌اوور را معرفی کنیم. هر یک از مدل‌های مذکور یا موفق به کسب امتیاز ۹ از ۱۰ شده‌اند و یا امتیاز کامل موسسه J.D. Power را در اختیار دارند! جالب است که تجزیه و تحلیل J.D. Power نشان می‌دهد که برای خرید یک خودروی قابل اعتماد، نیاز به پرداخت پول زیادی نیست و خودرو‌های گران قیمت از کیفیت و دوام کمتری برخوردار هستند!

 

آکورا RDX

۱۹ شاسی‌بلند قابل اعتماد در سال ۲۰۱۹ + تصاویر

براساس مطالعات موسسه J.D. Power در سال ۲۰۱۹؛ آکورا RDX به عنوان یک crossover SUV لاکچری موفق به کسب امتیاز ۹ از ۱۰ شده است. صاحبان این خودرو از سال ۲۰۱۶ تاکنون، مورد تحلیل و ارزیابی قرار گرفته و همه آن‌ها از آکورا RDX به عنوان یک خودروی قابل اعتماد یاد کرده‌اند! آکورا RDX براساس هوندا CR-V ساخته شده و تقریبا از پلتفرم آن استفاده می‌کند. ولی آکورا طراحی آن را در سال ۲۰۱۹ تغییر داده و دیگر خبری از پیشرانه V۶ نیست. البته پیشرانه توربو و فعلی این خودرو، تقریبا چهار برابر قدرتمندتر از پیشرانه قبلی است!

 

بی ام و X۳

۱۹ شاسی‌بلند قابل اعتماد در سال ۲۰۱۹ + تصاویر

وجود بی ام و X۳ به عنوان یک crossover SUV جمع و جور در لیست ما کمی غیرممکن به نظر می‌رسید! ولی باید توجه داشت که نسخه ۲۰۱۶ این خودرو امتیاز ۹ از ۱۰ را به خود اختصاص داده و کمپانی BMW با حفظ کیفیت آن و افزودن تکنولوژی‌های جدید در سال ۲۰۱۸؛ X۳ را به یکی از قابل اعتمادترین خودرو‌های جهان تبدیل کرده است.

 

بیوک Encore

۱۹ شاسی‌بلند قابل اعتماد در سال ۲۰۱۹ + تصاویر

بیوک Encore یک کامپکت کوچک بوده و جزء کوچکترین crossover SUV‌های بازار است. این خودرو بسیار راحت و آرام بوده و سرنشینان Encore به بیوک افتخار می‌کنند. Encore موفق به کسب امتیاز ۹ از ۱۰ شده و خرید آن نسبت به شورلت Trax بسیار با صرفه‌تر است.

 

شورلت اکویناکس

۱۹ شاسی‌بلند قابل اعتماد در سال ۲۰۱۹ + تصاویر

شورلت اکویناکس امتیاز کامل را گرفته و یکی از برترین مدل‌ها از نظر موسسه J.D. Power است! این خودرو در سال ۲۰۱۸ با تغییراتی جدی مواجه شده و شورلت مشخصات ظاهری و فنی آن را تغییر داده است؛ بنابراین به درستی مشخص نیست که آیا مدل فعلی این خودرو همانند نسل‌های گذشته خود بوده و یا با کیفیت مثال زدنی خود خداحافظی کرده است. این احتمال وجود دارد که کیفیت اکویناکس کمی کاهش داشته و مدل فعلی براساس مطالعات اولیه موسسه J.D. Power امتیاز ۹ از ۱۰ را به خود اختصاص دهد.

 

شورلت تراورس

۱۹ شاسی‌بلند قابل اعتماد در سال ۲۰۱۹ + تصاویر

شورلت تراورس یک SUV سه ردیف بزرگ، سریع و راحت بوده و به اندازه کافی قابل اعتماد است! تراورس امتیاز ۹ از ۱۰ را به خود اختصاص داده و از سال ۲۰۱۸ شاهد تغییر سبک طراحی آن و استفاده از یک پیشرانه V۶ جدید هستیم.

 

فورد اسکیپ

۱۹ شاسی‌بلند قابل اعتماد در سال ۲۰۱۹ + تصاویر

فورد اسکیپ به عنوان یکی از محبوب‌ترین کراس‌اوور‌های جمع و جور کمپانی فورد با دریافت امتیاز ۹ از ۱۰ در لیست قابل اعتمادترین خودرو‌های موسسه J.D. Power قرار دارد. این مدل در سال ۲۰۱۷ با تغییرات متفاوتی عرضه شد و تا به امروز تقریبا به همان شکل باقی مانده است. در طول ۳ سال گذشته کمپانی فورد پیشرانه، موتور و امکانات اسکیپ را تغییر داده و قدرت انتخاب مشتریان خود را بیشتر کرده است. با این حال در سال ۲۰۲۰ اسکیپ دوباره بازسازی خواهد شد و پدیده‌ای جدید را می‌بینیم!

 

جی‌ام‌سی تَرین

۱۹ شاسی‌بلند قابل اعتماد در سال ۲۰۱۹ + تصاویر

جی‌ام‌سی تَرین همانند پسرعموی خود یعنی شورلت اکویناکس امتیاز ۱۰ را به خود اختصاص داده و به یکی از قابل اطمینان‌ترین خودرو‌های J.D. Power تبدیل شده است. این محصول دوباره و به طور کامل طراحی شده؛ اما جی‌ام‌سی تضمین می‌دهد که کیفیت این محصول هیچ تغییری نسبت به گذشته نداشته و بهتر هم شده است! اگر شما علاقه‌مند به خرید یک تَرین دسته دوم و مرتبط به نسل گذشته هستید؛ باید بدانید که یک پیشرانه V۶ قدرتمند منتظر شماست!

 

هوندا CR-V

۱۹ شاسی‌بلند قابل اعتماد در سال ۲۰۱۹ + تصاویر

هوندا CR-V یکی از بهترین کراس‌اوور‌های بازار جهانی بوده و به عنوان یکی از محصولات شناخته شده کمپانی هوندا در لیست ما حضور دارد. سواری، ایمنی و کیفیت این محصول قابل تحسین بوده و امتیاز ۹ از ۱۰ را به خود اختصاص داده است.

 

هیوندای سانتافه XL

۱۹ شاسی‌بلند قابل اعتماد در سال ۲۰۱۹ + تصاویر

هیوندای سانتافه به عنوان یک شاسی‌بلند سه ردیف و از سال ۲۰۱۶ موفق به کسب امتیاز ۹ از ۱۰ شده است. کیفیت این محصول در سال ۲۰۱۹ همچنان حفظ شده و باید اعتراف کرد که نسخه XL این خودرو، بهترین نمونه سانتافه است.

 

اینفینیتی QX۵۰

۱۹ شاسی‌بلند قابل اعتماد در سال ۲۰۱۹ + تصاویر

اینفینیتی QX۵۰ از سال ۲۰۱۶ امتیاز ۹ از ۱۰ را به خود اختصاص داده است. این محصول شاید بهترین خودروی بازار نباشد؛ اما رانندگی با آن همیشه لذت بخش و سرگرم‌کننده خواهد بود. اینفینیتی QX۵۰ در سال ۲۰۱۹ دستخوش تغییراتی شده و در حال حاضر از یک پیشرانه جدید و بروز استفاده می‌کند.

 

لکسوس GX

۱۹ شاسی‌بلند قابل اعتماد در سال ۲۰۱۹ + تصاویر

لکسوس GX یک SUV از نوع mid-size بوده و باید آن را نسخه truck-based و مجلل تویوتا ۴ رانر دانست. در این خودرو از یک پیشرانه قدرتمند V۸ استفاده شده و با دریافت امتیاز ۱۰ از موسسه J.D. Power به عنوان یکی از برترین خودرو‌های SUV mid-size شناخته می‌شود.

 

لکسوس NX

۱۹ شاسی‌بلند قابل اعتماد در سال ۲۰۱۹ + تصاویر

برای ساخت این خودرو از پلتفرم تویوتا راو ۴ استفاده شده است. طراحان با افزودن چهره‌ای رادیکال به راو ۴؛ آن را به یک شاسی‌بلند لوکس تبدیل کرده و امتیاز ۹ از ۱۰ را به خود اختصاص داده‌اند. علت عدم کسب نمره ۱۰ توسط این خودرو وجود برخی از مشکلات مکانیکی عنوان شده است. لکسوس NX در انواع گازسوز و هیبریدی هم به تولید رسیده و این نسخه‌ها همانند NX بنزینی امتیاز ۹ را از موسسه J.D. Power دریافت کرده‌اند!

 

لکسوس RX

۱۹ شاسی‌بلند قابل اعتماد در سال ۲۰۱۹ + تصاویر

لکسوس RX آخرین بار در سال ۲۰۱۶ با طراحی و ظاهر جدیدش رونمایی شد و از آن سال تاکنون موفق به کسب امتیاز ۹ از ۱۰ شده است.

 

کیا اسپورتیج

۱۹ شاسی‌بلند قابل اعتماد در سال ۲۰۱۹ + تصاویر

کراس‌اوور کوچک کمپانی کیا براساس مطالعات موسسه J.D. Power که برروی مدل‌های ۲۰۱۶ این خودرو انجام گرفته؛ امتیاز ۹ از ۱۰ را به خود اختصاص داده است. اما در سال ۲۰۱۷ کیا اسپورتیج دوباره طراحی شد؛ ولی مطالعات اولیه کیفی نشان می‌دهد که صاحبان این خودرو امتیاز ۱۰ را شایسته آن دانسته و به همین علت کاملا منطقی است که نسل فعلی اسپورتیج را با قابل اعتماد بدانیم!

 

مرسدس بنز GLE

۱۹ شاسی‌بلند قابل اعتماد در سال ۲۰۱۹ + تصاویر

در سال ۲۰۱۶ این خودرو را با نام M-Class می‌شناختیم و امروزه نام آن را GLE گذشته‌اند! این محصول در نسخه‌های مختلف و حتی red-hot AMG هم تولید شده و هنوز هم روی خط تولید مرسدس‌بنز حضور دارد. این خودرو امتیاز ۹ از ۱۰ را دریافت کرده است.

 

پورشه کاین

۱۹ شاسی‌بلند قابل اعتماد در سال ۲۰۱۹ + تصاویر

پورشه کاین یک خودروی خوشاستایل و پرطرفدار بوده و همیشه در سطوح مختلف حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. این خودرو مدل پلاگین هیبریدی هم دارد و نسخه‌های مختلف آن نیروی پیشرانه را به تمام چرخ‌ها منتقل می‌کنند. این محصول از سال ۲۰۱۴ تا سال ۲۰۱۹ موفق به کسب امتیاز ۹ از ۱۰ شده و یکی از قابل اعتمادترین خودرو‌ها در ایالات‌متحده آمریکا است!

 

پورشه ماکان

۱۹ شاسی‌بلند قابل اعتماد در سال ۲۰۱۹ + تصاویر

پورشه ماکان یکی از خودرو‌های خاص و پرانرژی کمپانی پورشه بوده و یکی از بهترین خودرو‌های تولید شده توسط این خودروساز آلمانی است. در مدل پایه این خودرو از یک پیشرانه V۶ توربو استفاده شده و مدل ۲۰۱۶ آن امتیاز ۹ از ۱۰ را از موسسه J.D. Power دریافت کرده است؛ بنابراین مدل ۲۰۱۹ ماکان بدون کاهش کیفیت به مسیر خود ادامه داده و یک شاسی‌بلند لوکس و قابل اعتماد است!

 

سوبارو فورستر

۱۹ شاسی‌بلند قابل اعتماد در سال ۲۰۱۹ + تصاویر

این شاسی بلند کوچک از سیستم چهارچرخ متحرک برخوردار بوده و مدل ۲۰۱۶ آن امتیاز ۹ از ۱۰ را به خود اختصاص داده است. مدل ۲۰۱۹ این خودرو از یک پیشرانه ۲.۵ لیتری جدید استفاده کرده و کاملا شایسته و با کیفیت است!

تویوتا راو ۴

۱۹ شاسی‌بلند قابل اعتماد در سال ۲۰۱۹ + تصاویر

تویوتا راو ۴ یکی از بهترین کراس‌اوور‌های بازار جهانی بوده و این محصول بی‌نظیر به سادگی امتیاز ۱۰ را از موسسه J.D. Power گرفته است. این خودرو کمترین مشکل فنی را داشته و با وجود طراحی مجدد آن در سال ۲۰۱۹؛ کیفیت آن کاهش نیافته و میزان ایمنی راو ۴ هم افزایش چشمگیری داشته است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *