ورزشکار رباط کریمی

پای درد دل ورزشکار رباط کریمی؛ نام آوران رزمی حمایت مالی شوند

بابایی گفت: مسئولان حمایت های مالی ورزشهای رزمی را فراموش نکنند و آن ها را حمایت نمایند تا در زندگی مشکلات مالی نداشته باشند.

امید بابایی، ورزشکار رباط کریمی در گفت وگو با خبرنگار رباط نیوز، گفت: حدود ۱۶ سال در رشته بوکس فعالیت می کنم و در ابتدا بوکس را از پدرم فراگرفتم.

وی افزود: ده سال است که در تیم پیوند رباط کریم بازی می کنم.

بابایی با اشاره به نحوه حضور و علاقه وی در بوکس اظهار کرد: از دوران کودکی به فوتبال علاقه ویژه ای داشتم اما با تشویق پدر به رشته بوکس علاقه مند شدم.

وی اضافه کرد: ابتدای کاردربوکس از مشت زدن و مشت خوردن نفرت داشتم اما در ادامه برای قهرمانی تلاش کردم و تا جایی پیش رفتم که به این رشته علاقه مند شدم.

این بوکسور رباط کریمی از سختی های رشته بوکس می گوید: مدال آوری در این رشته دشوار است و حتی برای مدال آوری در توابع تهران باید چندین سال تلاش کرد.

وی ادامه داد: هر روز حدود سه ساعت تمرین می کنم.

بابایی عنوان کرد: بیشتر بوکسورهای ما شهرستانی هستند و باید از نظر مالی تأمین شوند تا بتوانند در این ورزش موفق باشند.

وی با تأکید براینکه ورزش در کاهش گرایش جوانان به اعتیاد تأثیرگذار است، تصریح کرد: این به واقعیت تأثیرگذار خواهد بود چرا که یک ورزشکار برای کسب مدال های برتر باید از دود گریزان باشد.

این ورزشکار رباط کریمی ادامه داد: مسئولان حمایت های مالی ورزشهای رزمی را فراموش نکنند و آن ها را حمایت نمایند تا در زندگی مشکلات مالی نداشته باشند.

بابایی تأکید کرد: مدالهای جهانی، کشوری و استانی را در کارنامه خود دارم و به کشورهای آذربایجان، قزاقستان و… رفته ام.

وی خاطرنشان کرد: باید از زحمت کشان رشته بوکس در مسئولیت ها قرار داده شود تا بتوانند سختی های کار یک ورزشکار را درک کنند.

۱ دیدگاه

  1. ستاره مرادی پاسخ

    سلام مرسی ازاین خبرتون .مسئولین روهوش یار کردید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *