یک منبع آگاه در رباط‌کریم؛ بازداشت ۲۰۰ نفر از اغتشاشگران/ دستگیری‌ها ادامه دارد

یک منبع آگاه گفت: از ابتدای حضور شورشگران در شهرستان رباط‌کریم تاکنون بیش از ۲۰۰نفر از اغتشاشگران را در این منطقه دستگیر کردیم.

یک منبع آگاه در شهرستان رباط‌کریم در گفت وگو با خبرنگار رباط نیوز، از بازداشت و دستگیری ۲۰۰ اغتشاشگران در شهرستان رباط کریم خبر داد و خاطرنشان کرد: از ابتدای حضور شورشگران در شهرستان رباط‌کریم تاکنون بیش از ۲۰۰نفر از اغتشاشگران را در این منطقه دستگیر کردیم.
این منبع اگاه یاداور شد: پس از ایجاد ناآرامی‌ها در شهرستان، ماموران امنیتی و نظامی و انتظامی وارد عمل شده و با اغتشاشگران که اقدام به خسارت زدن به اموال عمومی کردند برخورد جدی کردند.

این مقام امنیتی از خانواده‌ها خواست تا از حضور فرزندان خود در میان شورشگران خودداری کنند.

این منبع آگاه عنوان کرد: جو رباط کریم در حال حاضر ارام است و ماموران امنیتی کنترل شهرستان را در دست دارند.

به گزارش خبرنگار رباط نیوز، شنبه بیست و پنجم آبان ماه بود که عده ای شورشی وارد بلوار اصلی رباط کریم شدند و اقدام به سوزندان بانک‌های ملی، ملت، کشاورزی، تجارت، مسکن و برخی موسسات بانکی کردند.

در این تجمعات برخی که در صف‌های نخستین بودند با صورتهای پوشیده، کوله پشتی‌هایی را همراه داشته و با مواد اشتعال زا اقدام به سوزاندن بانکها می‌کردند.

در همین راستا باید گفت که فرهنگسرای معلم، شهرداریهای رباط کریم و پرند و تمامی مراکز دولتی شهرستان از سوی معترضین دچار خسارتهای شدید شدند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *