گلایه فرماندار‌ رباط‌کریم از واگذاری املاک آموزش و پرورش به ارگان‌های دیگر‌

فرماندار رباط کریم از ‌واگذاری املاک آموزش و پرورش به ارگان‌های دیگر‌ گلایه کرد و گفت: رایزنی‌‌ برای احداث مدرسه در منطقه مسکونی پادگان‌ها ‌انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز،نظام ملکشاهی فرماندار رباط کریم در یازدهمین جلسه شورای آموزش و پرورش که با حضور امام جمعه شهر رباط کریم، رئیس اداره مراقبت و پیشگیری از آسیب های اجتماعی اداره کل شهرستان‌های استان تهران، رئیس مجمع خیرین شهرستان، روسای ادارات آموزش و پرورش؛ بهزیستی، تعاون،کار و رفاه اجتماعی و دیگر اعضا برگزار شد در خصوص اجرای طرح ملی نماد بیان کرد: در راستای اجرایی شدن طرح نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان (نماد)، نباید آموزش و پرورش را تنها در چارچوب نظام حاکم ببینیم بلکه باید با توجه به جایگاه این طرح مهم، ادارات و نهادهای متولی نیز مشارکت های لازم را اتخاذ نمایندو فرمانداری هم در کنار این طرح حضور خواهد داشت.

وی در خصوص املاک و اراضی آموزش و پرورش به دیگر ارگان ها به ویژه دانشگاه پیام نور پرند عنوان کرد: با احداث مدرسه روستای منجیل آباد با حضور معاون پارلمانی ریاست جمهوری در روز دوشنبه هفته جاری، ۱۰ تا ۱۵ سانتی متر به سرانه آموزشی شهرستان اضافه شد که جای بسی قدردانی دارد. هم چنین رایزنی‌های لازم برای احداث مدرسه در منطقه مسکونی پادگان ها نیز انجام شده ‌و زمین مورد نظر تامین و به زودی اقدامات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

ملکشاهی در پایان خاطر نشان کرد: با همه زحمات انجام شده اما به شدت از موضوع واگذاری املاک آموزش و پرورش به ارگان‌های دیگر گلایه دارم و با این وجود باز پیگیرحل موضوع خواهیم بود و مصوبات جلسات پیش کماکان به قوت خودباقی خواهد بود.

گفتنی است در پایان جلسه مهدی نصیری پور، رئیس اداره اجتماعی فرمانداری به عنوان نماینده این اداره برای هر چه بهتر اجرایی شدن طرح نماد از سوی فرماندار معرفی شد.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *