کیفیت هوای امروز تهران ناسالم برای همه گروه‌ها اعلام شد/ تهران هفته‌ای ناسالم را پشت سر گذاشت+ نمودار

بر اساس نمودارهای منتشر شده در سایت کنترل کیفیت هوای تهران و اطلاعات رسیده از ایستگاه های سنجش آلودگی هوای شهر تهران، شاخص کیفیت هوا در ۲۴ ساعت گذشته منتهی به هشت صبح امروز، برای گروه های حساس ناسالم است.

به گزارش رباط نیوز به نقل ازشبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بر اساس نمودارهای منتشر شده در سایت کنترل کیفیت هوای تهران و اطلاعات رسیده از ایستگاه های سنجش آلودگی هوای شهر تهران، شاخص کیفیت هوا در ۲۴ ساعت گذشته منتهی به هشت صبح امروز، برای گروه های حساس ناسالم است.

میزان غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از ۲.۵ میکرون اگرچه نسبت به روز گذشته کاهش داشته اما همچنان وضعیت هوا در بازه ناسالم برای افراد حساس قرار دارد میزان ذرات معلق با قطر کمتر از ۲.۵ میکرون امروز ۱۲۷ اعلام شده است.
ایستگاهای پارک شکوفه، فرمانداری شهر ری و شهرداری منطقه ۱۵ با شاخص اعداد ۱۶۰، ۱۵۶ و ۱۵۴ آلوده ترین نقاط جوی تهران و ایستگاه های گلبرگ منطقه ۸، پارک رازی و ژئوفیزیک نیز با شاخص اعداد ۸۸، ۱۰۲ و ۱۰۶ از سالم ترین مناطق شهر تهران در ۲۴ ساعت گذشته بودند.
کیفیت هوای تهران در روزهای شنبه و یکشنبه هفته جاری در شرایط ناسالم برای گروه های حساس، دوشنبه در شرایط ناسالم برای تمام گروه ها و سه شنبه و چهارشنبه نیز در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت.
انتهای پیام/ط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *