کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در رباط کریم تشکیل جلسه داد

کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز با حضور اعضای این کمیسیون و به ریاست معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان رباط کریم در محل فرمانداری تشکیل جلسه داد.

به گزارش رباط نیوز، احمد صابری معاون سیاسی انتظامی فرماندار در این جلسه، گفت: قاچاق کالا ضربه ای مهلک به اقتصاد و تولید ملی می زند و باید با تمام توان در برابر این اقدام ویران کننده مقابله نماییم.

صابری با تاکید بر ضرورت حمایت از تولید ملی، اظهار داشت: توجه به مبارزه با قاچاق کالا از اهمیت ویژه ای برخوردار است و اگر از ورود و توزیع کالاهای قاچاق جلوگیری نشود شاهد رونق تولیدات ملی و رونق اقتصاد نخواهیم بود.

معاون سیاسی انتظامی فرماندار شهرستان رباط کریم در ادامه اضافه کرد: شناسایی و برخورد با مراکز و واحدهای صنفی عرضه کننده کالاهای قاچاق و همچنین جلوگیری از حمل و نقل و ترانزیت کالای قاچاق در شهرستان رباط کریم از مهمترین برنامه های کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در این شهرستان است.

وی ضمن قدردانی از تلاش های نیروی انتظامی رباط کریم برای مبارزه با قاچاق کالا، بیان داشت: مبارزه با قاچاق کالا مستلزم همکاری و هماهنگی ما بین دستگاه های ذی ربط و همچنین اصناف است و اگر این هماهنگی به وجود نیاید، نمی توان به توفیق چندانی دست یافت.

یادآور می گردد در این جلسه وظایف دستگاه های ذی ربط تشریح و مقرر گردید که هر کدام از دستگاه های مربوطه برنامه های خود را به کمیسیون ارایه دهند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *