کمیته مناسب سازی شهرستان رباط کریم تشکیل جلسه داد

معاون عمرانی و امور فنی فرمانداری رباط کریم در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان بر ضرورت مناسب سازی ادارات سازمان ها و بانک ها تاکید نمود.

به گزارش رباط نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم سیاوش نوری ضمن بر شمردن اهمیت مناسب سازی از وضعیت نامساعد شهری در سطح شهرستان ابراز نگرانی کرد و گفت: از شهرداری ها و دهیاری ها خواستاریم در خصوص مناسب سازی در پارک ها و پیاده روها اهمیت موضوع را لحاظ کنند.
رئیس کمیته مناسب سازی در ادامه با خطاب قرار دادن دستگاه های اجرایی و ادارات برای سهولت در تردد معلولان بیان کرد: لازم است ورودی ساختمان ها با اجرای طرح مناسب سازی برای تردد معلولین و سالمندان بهینه سازی شود. ادارات نیز ملزم هستند پروژه های خود را با نظارت بهزیستی اجرایی نمایند تا در این خصوص مناسب سازی مطابق با استانداردها به شکل مطلوبی انجام شود.
نوری در اینادامه افزود: هم چنین دهیاری ها مجاز می باشند از محل اعتبارات ارزش افزوده با تصویب شورا و کمیته انطباق  در خصوص مناسب سازی  هزینه کنند.
معاون عمرانی فرمانداری در پایان بر ضرورت نصب تابلو ویژه پارک معلولین  تاکید نمود و افزود: عملیات مناسب سازی  معابر پارک ها، ورودی های ادارات؛ بانک ها و نصب تابلو باید تا پایان دی ماه به مرحله اجرا در آید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *