کمپین “حجاب؛ صیانت از حریم خانواده” را امضا کنید

هرامضای شما مهر تاییدی است بر وصیتنامه یک شهید که در کنار خون خویش بر حجاب تاکید می‌کند. هر امضای شما تکبیر کوبنده و نَه بزرگی است بر هر چه بی غیرتی و بی عفتی که در فضای مجازی ریشه دوانده.

http://tanineyas.ir/sites/default/files/field/attache/1393/03/04/besme-allah12-2-copy_3000.jpg

 

حجاب؛ صیانت از حریم خانواده”

یک جوان تازه مسلمان، اهل سرزمینی که مردمانش دین و مذهب را افراط و فشار می دانند؛ مقابلمان نشسته بود می‌گفت یک اتفاق او را مقابل یک مفهوم بزرگ قرار می دهد تا این مسیر را از هر کجا آمده برگردد و از سر «بسم ا…» بگوید و زندگی را از نو زندگی کند.

وسط آن کلمات حرفی زد که برای ما بچه مسلمان ها، پاداش هر دشواری بود که از بابت دین و حجابمان به آن دچار می شدیم. او گفت: زنانی هستند که برای نگاه کردن به چشمانشان باید وضو بگیری، بس که نجیبند، بس که پاکند؛ می ترسی که چشمانت حتی اندکی غبار داشته باشد و آن همه پاکی آلوده شود.

داشتیم فکر می کردیم؛ چقدر این حجاب احترام می دهد به کلمات آدم هایی که ما را خطاب قرار می دهند؛ چنان که در وصیت نامه شهید محمد حسن جعفرزاده آمده بود: «اى خواهرم! قبل از هر چیز استعمار از سیاهى چادر تو می ‏ترسد تا از سرخى خون من.» بر این باوریم که این کلمات ارزش غیرت زنانه ماست.

تقویم می گوید که ۲۱ تیرماه سالروز عفاف و حجاب با ماه مبارک رمضان؛  تقارن یافته است.

همین را بهانه کردیم تا از همه زنان غیوری که حجاب را نه حصار که آزادی و احترام به خود می دانند؛ دعوت کنیم تا به این کمپین بپیوندند تا این حرکت کوچک که امروز در فضای مجازی رقم می خورد؛ به جنبشی جهانی بدل گردد و همه زنان و مردان آزاده؛ آن را در مسیر تحقق هدفش که ترویج «عفت» در جامعه و برای جامعه است؛ یاری برسانند.

از شمایی که دغدغه هایتان فراتر از امور روزمره هستند، دعوت می کنیم تا با حضور و همراهی ارزشمندتان، به قوت گرفتن این تلنگر کوچک در دنیای مجازی کمک کنید که شاید جهان واقعی هم از آن تاثیر پذیرد.

هرامضای شما مهر تاییدی است بر وصیتنامه یک شهید که در کنار خون خویش بر حجاب تاکید می‌کند. هر امضای شما تکبیر کوبنده و نَه بزرگی است بر هر چه بی غیرتی و بی عفتی که در فضای مجازی ریشه دوانده.

پس با امضای تک تک‌مان در این کپین اعلام می‌کنیم که برای حمایت از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران و امام راحل(ره) و خون شهدا همیشه آماده بوده و حجاب را مهر قبولی صوم و صلاتمان می دانیم.

 

برای حضور در این کمپین به سایت طنین یاس مراجعه فرمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *