کمربندی جنوبی رباط کریم فاقد روشنایی و علائم راهنمایی و رانندگی است

شهر رباط کریم با دارا بودن دو کمربندی شمالی و جنوبی همواره پذیرای خودروهای سنگین و سبکی از شهرهای اطراف بوده و هست و با توجه به این موضوع می طلبد تا این کمربندی ها فاقد هر گونه نقص و ایراد باشند.

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی رباط نیوز،شهر رباط کریم با دارا بودن دو کمربندی شمالی و جنوبی همواره پذیرای خودروهای سنگین و سبکی از شهرهای اطراف بوده و هست و با توجه به این موضوع می طلبد تا این کمربندی ها فاقد هر گونه نقص و ایراد باشند.

کمربندی جنوبی شهر رباط کریم پس از کمربندی شمالی و در زمان شهردار وقت، منوچهر رضایی احداث شد، این کمربندی از میدان فرمانداری رباط کریم آغاز و تا شهرک مسکونی مهر آبشناسان ادامه دارد و از کاروانسرای حاج کمال نیز عبور می کند.

کمربندی ها می تواند در پیشرفت و یا پسرفت شهرها و روستاها نقش عمده ای را داشته باشند و لازم است اقدامات لازم در این راستا صورت گیرد تا بتوانیم شهری را بدون الاینده های زیست محیطی داشته باشیم.

کمربندی جنوبی به طول ۹ کیلومتر و نزدیک به ۳ میلیارد تومان اعتبار به خود اختصاص داد و امروز نیز از بی توجهی ویژه ای به سر می برد.

این کمربندی روشنایی لازم و علائم راهنمایی و رانندگی  لازم را ندارد که این موضوع می تواند روزانه موجب مشکلات بسیاری برای شهروندان ایجاد کند.

امیدوارم مسئولان  به فکر چنین پروژه هایی باشند و از دست روی دست گذاشتن خودداری کنند.

در ادامه تصاویری از این کمربندی را در شب خواهید دید که هیچ گونه دیدی برای رانندگان و همچنین علائم راهنمایی و رانندگی وجود ندارد.

در این تصاویر همچنین یک پل هوایی به سختی قابل مشاهده است و انتظار می رود تا مردم نیز از آن عبور کنند، در حالی که پل در تاریکی مطلق کمربندی به سختی دیده می شود.

img_0227 photo_2016-11-30_09-19-19 photo_2016-11-30_09-19-25 photo_2016-11-30_09-19-33

 

 

۳ دیدگاه

  1. امیر حان محمدی پاسخ

    با تاربکی بیش از حد و نداشتن امنیت شاهد دزدی و یکه تازیه اراذل در این منطقه هستیم خواهشا رسیدگی بفرمایید

  2. شکوری پاسخ

    از مسئولان محترم در مورد کمربندی جنوبی رباط کریم تقاضا دارم در هنگام شب از این کمربندی بازدید به عمل بیاورن واقعا جایه خطرناک و فاقد هر گونه امنیت برای شهروندان بویژه بانوان است رسیدگی کنید

  3. الهام پاسخ

    تو رو خدا رسیدگی کنید اصلا اونجا امنیت نداره

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.