کشف ۱۷ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق پیش از توزیع در پرند

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم درگفت وگویی از کشف ۱۷ هزار نخ سیگار خارچی قاچاق پیش از توزیع در شهر جدید پرند خبر داد.

سرهنگ فرامرز عبدالله زاده پاشاکی، فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی رباط نیوز، با اعلام خبر توقیف محموله سیگارهای قاچاق در پرند، اظهارکرد:  مأموران پلیس آگاهی شهرستان رباط کریم در راستای اجرای طرح مبارزه با فروشندگان و عرضه کنندگان مواد دخانی قاچاق، با گشت زنی های نامحسوس در محورهای اصلی شهر جدید پرند به یک دستگاه خودرو سواری که یک نفر سرنشین داشت مشکوک شده و به راننده آن دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در ادامه ابراز کرد: مأموران انتظامی شهرستان، خودرو متهم را متوقف کرده و در بازرسی به عمل آمده از آن موفق به کشف ۱۷ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق شده و متهم به نام« م س» را دستگیر و جهت بررسی و بازجویی به پلیس آگاهی انتقال دادند.

سرهنگ پاشاکی با بیان اینکه متهم در اظهاراتش به جرم خود اعتراف کرد، ادامه داد: متهم دستگیر شده در بازجویی های پلیسی به جرم خود اعتراف کرده و اذعان داشت سیگارهای قاچاق کشف شده را در یکی از استانهای غربی کشور بارگیری کرده و قصد فروش آن در مغازه و دکه های سیگار فروشی را داشته که با دستگیری، وی موفق به این عمل نشد.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در پایان خاطرنشان کرد: ارزش ریالی سیگارهای قاچاق کشف شده از سوی کارشناسان این پلیس، ۸۵ میلیون ریال محاسبه و قاچاقچی دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *