جانشین فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم خبر داد:

کشف ۱۱ کیلوگرم هروئین در رباط کریم

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم غرب استان تهران از کشف یازده کیلوگرم هروئین و دستگیری چهار نفر قاچاقچی خبر داد.

سرهنگ علی سلیمانی، جانشین فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار رباط نیوز با اعلام خبر فوق اظهار کرد: مأموران کلانتری ۱۵ منجیل آباد و گشت یگان امداد حین گشت زنی در محورهای اصلی ، ورودی اتوبان تهران ساوه به یک دستگاه خودروی سنگین با دو نفر سرنشین مشکوک شده و به راننده آن دستور ایست دادند.

وی افزود: مآموران انتظامی خودرو را متوقف کرده و در بازرسی به عمل آمده موفق به کشف یازده کیلو و ششصد و نود گرم مواد مخدر ازنوع هروئین شده که متهمان به نام های« ن ر» و «ه ر» را دستگیر و جهت بررسی و بازجویی به پلیس مبارزه با مواد مخدر انتقال دادند.

سلیمانی ادامه داد: متهمان دستگیر شده در بازجویی های پلیسی جرم خود را قبول کرده و اذعان داشتند: مواد مخدر کشف شده را در یکی از استان های شرقی کشور به صورت حرفه ای در صندلی خودرو جاساز کرده و با همدستی دو نفر دیگر به نام های « ال ع» و « و ع» که همزمان با آنها دستگیر شدند، مواد مخدر را حمل کرده و قصد انتقال آن به تهران بزرگ را داشته که با هوشیاری مأموران موفق به این امر نشدند.

به گفته وی: قاچاقچیان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده قضایی و گذراندن مراحل قانونی روانه زندان شدند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *