فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم خبر داد:

کشف محموله بزرگ قطعات الکترونیکی قاچاق در نصیرشهر

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در گفتگو با خبرنگار ما از توقیف محموله ۱۳۴ میلیون ریالی قطعات الکترونیکی خارجی در شهرستان رباط کریم خبر داد.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در گفتگو با خبرنگار ما از توقیف محموله ۱۳۴ میلیون ریالی قطعات الکترونیکی خارجی در شهرستان رباط کریم خبر داد.

 

سرهنگ پاشاکی، فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی رباط نیوز با تشریح خبر فوق اظهار کرد: ماموران کشته معمولان گشت کلانتری ۱۲نصیرشهر شب گذشته در محورهای اصلی به یک دستگاه خودرو سواری با یک نفر سرنشین مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

وی افزود: ماموران انتظامی در بازرسی از خودرو تعداد ۲۶۵۰ قطعه الکترونیکی خارجی قاچاق کشف و متهم به نام«ح ر» دستگیر و جهت با بررسی و بازجویی به پلیس آگاهی انتقال دادند.

پاشاکی تصریح کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی‌های پلیسی به جرم خود اعتراف کرده و در ادامه اذعان داشت محموله قاچاق کشف شده را به صورت غیرقانونی بارگیری کرده و قصد انتقال آن را به تهران بزرگ داشتند که با هوشیاری مأموران رباط کریم موفق به این امر نشدیم.

گفتنی است، ارزش ریالی محموله قاچاق کشف شده توسط کارشناسان انتظامی ۱۳۴ میلیون ریال محاسبه و قاچاقچی دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان گرامی در صورت مشاهده فعالیت های اقتصادی غیر قانونی افراد سودجو، اطلاعات گرانبهای خود را از طریق تلفن ۱۱۰ پلیس منتقل کنند و در امنیت اقتصادی جامعه سهیم باشند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *