کاندیداهای منتخب تهران به فعالیت در کدام کمیسیون ها علاقه دارند؟/ از کسانی که هنوز تصمیم نگرفته اند تا کمیسیون های اقتصادی و فرهنگی+جدول

در سال نو به سراغ کاندیداهای منتخب مردم تهران در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی رفت تا نظر آن‌ها در خصوص فراکسیون‌هایی که علاقه دارند تا در آن به فعالیت بپردازند جویا شود. هرچند به دلیل محدودیت‌های به وجود آمده برای نمایندگان مردم تهران عده‌ای از آن‌ها حاضر به پاسخگویی نشدند اما در ادامه این گفت‌وگو نظر هفت نماینده منتخب مردم تهران را در این باره می‌خوانید.

به گزارشرباط نیوز به نقل از راه دانا؛در سال نو به سراغ کاندیداهای منتخب مردم تهران در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی رفت تا نظر آن‌ها در خصوص فراکسیون‌هایی که علاقه دارند تا در آن به فعالیت بپردازند جویا شود. هرچند به دلیل محدودیت‌های به وجود آمده برای نمایندگان مردم تهران عده‌ای از آن‌ها حاضر به پاسخگویی نشدند اما در ادامه این گفت‌وگو نظر هفت نماینده منتخب مردم تهران را در این باره می‌خوانید.

سهیلا جلودار زادهبه علت مسائل کارگری و اقتصادی کشور، ترجیح می‌دهم در کمیسیون‌های اقتصادی مجلس حضور داشته باشم.
عبدالرضا هاشم‌زائیبا توجه به سوابقی که دارم می‌توانم در کمیسیون صنایع و شوراها حضور داشته باشم ولی اولویتم کمیسیون صنایع است.
محمدعلی وکیلیهنوز در این خصوص تصمیم گیری نکرده ام
بهروز نعمتیدر این دوره(مجلس نهم) که در کمیسیون صنایع بودیم و ان‌شاالله در کمیسیون صنایع هم خواهیم ماند.
احمد مازنیاولویت من برای حضور در کمیسیون‌های مجلس، حضور در کمیسیون فرهنگی است.
پروانه سلحشوریپس از آغاز به کارمجلس علاقه به حضور در کمیسیون‌های آموزش و فرهنگی مجلس شورای اسلامی را دارم.
محمود صادقیهنوز تصمیمی در این خصوص نگرفته‌ام.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *