چه کسی به هاشمی مشروعیت داد؟/ انقلاب بدهکار خون شهدا است

دبیر انجمن اسلامی دانشگاه علم و صنعت گفت: آقای هاشمی از شورای نگهبان پرسیده است که چه کسی به شما مشروعیت داده است؟ ما از ایشان می پرسیم که چه کسی به خود شما مشروعیت داده است؟ همان رای غیرمستقیمی که شما را امروز در منصب رییس مجمع تشخیص…

به گزارش رباط نیوز به نقل از پایگاه خبری آذر، احمدی، دبیر انجمن اسلامی دانشگاه علم و صنعت در گفت وگو با خبرنگار سرویس سیاسی آذرنیوز، با اشاره به حملات اخیر برخی از آقایان به شورای نگهبان و سعی در مخدوش کردن چهره فقهای شورا با استناد به آیه شریفه «إن أولى الناس بإبراهیم للذین اتبعوه وهذا النبی» اظهار کرد: کسی اشبه الناس به امام خمینی است که در منش و رفتار بیشترین  نزدیکی را با این بزرگ انقلابی تاریخ داشته باشد، چگونه می شود فردی که میلیاردها تومان برای بازسازی حرم مطهر امام مستضعفان خرج می کند شبیه ترین مردم به وی باشد؟ مگر همین امام بارها و بارها از اغنیا و اشراف زادگی و تجملات بیجای حاکمان سخت ترین انتقاد ها را نکرده بود؟چگونه شخصی با این سلوک شبیه ترین مردم به امام انقلاب مستضعفین هست؟وی افزود: آقای هاشمی از شورای  نگهبان پرسیده است که چه کسی به شما مشروعیت داده است؟ ما از ایشان می پرسیم که چه کسی به خود شما مشروعیت داده است؟ همان رای غیرمستقیمی که شما را امروز در منصب رییس مجمع تشخیص کرده است، ایشان را مسئول رسیدگی به امور انتخابات و حراست از حقوق مردم در برابر روی کار آمدن نالایق ها کرده است.

وی اضافه کرد: ایشان باید قانون را اجرا کنند و اگر به قانون بی توجهی کنند باید از ایشان انتقاد کرد. این حق مسلم و قطعی مردم است کسانی که حداقل صلاحیت ها را ندارند از گردونه ی انتخابات کنار گذاشته شوند.

دبیر انجمن اسلامی دانشگاه علم و صنعت تأکید کرد: آقای هاشمی ما خود را بدهکار امام می دانیم،این انقلاب بدهکار رهبر بزرگ خود و جوانان فداکاری هست که با خونشان نهال نورسته اش را آبیاری کردند، اما به عنوان عضو کوچکی از جامعه دانشگاهی یاداوری می کنم که ما این دین را با پاسداری از ارزش های انسانی و اسلامی انقلابمان جبران می کنیم، امامی که ما می شناختیم هیچ وقت برای خود و خانواده اش از انقلاب سهم خواهی نکرد،شما به چه جراتی امام بزرگمان و بیت ایشان را زیر تیغ تحریف می برید و مدعی سهم خواهی برای ایشان می شوید؟ آیا همین ذهنیت سبب شده است که نزدیکان شما بابت زحمت های جنابتان برای انقلاب از این نظام و کشور سهم خواهی کنند و ایران را سهم الارث پدری بدانند؟

احمدی متذکر شد: ما عدالت و راستی را کمال انقلابمان می دانیم و کسانی که به بیت المال مسلمین خیانت کردند و دیگرانی که برای دفاع از این ها قانون و قوه قضاییه را زیر سوال بردند برای همیشه در چشم ما مغضوب خواهند بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *