با حضور استاندار تهران؛

چندین پروژه عمرانی و صنعتی در رباط کریم افتتاح شد

به منظور افتتاح چندین پروژه عمرانی صنعتی در شهرستان رباط کریم، محسنی بندپی استاندار تهران وارد این شهرستان شد و از نزدیک شهر را مورد بازدید قرار داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط نیوز، به منظور افتتاح چندین پروژه عمرانی صنعتی در شهرستان رباط کریم، محسنی بندپی استاندار تهران وارد این شهرستان شد و از نزدیک شهر را مورد بازدید قرار داد.

حجت الاسلام ترابی امام جمعه شهرستان رباط کریم در حاشیه این مراسم به خبرنگار ما گفت: نرخ رشد پرند لحظه ای شده است و مشکلات زیرساختی بسیاری در این شهر وجود دارد.

وی ادامه داد: از همت والای مسئولین پرند و شهرستان رباط کریم برای حل مشکلات پرند قدردانی میکنم.

در ادامه محسنی بندپی استاندار تهران خاطرنشان کرد: شهر پرند به عنوان پایتخت مسکن مهر ایران مهم تلقی می شود و باید برای رفع مشکلات آن تلاش کرد.

وی ادامه داد: باید سرویسهای مطلوبی درباره خدمات رفاهی، بهداشتی ،اموزشی و … به مهر نشینان این شهر نوپا اعطا کرد تا بتوانیم به پیشرفت این شهر نزدیک شویم.

وی درباره مترو شهر پرند سخن گفت و خاطرنشان کرد: مترو شهر پرند پیشرفت مطلوب و قابل توجهی را داشته و لازم است شرکت عمران به تعهدات خود در این باره عمل نماید.

در بخش پایانی این سفر، شهردار پرند در آیین واگذاری فازهای سوم تا ششم پرند به شهرداری گفت: اهتمام ویژه دولت جهت حل مشکلات شهر پرند بسیار حائز اهمیت است .

سعید آگشته افزود: شهر پرند به علت چند مدیریتی بودن محاسن و معایبی داشته است که با مدیریت یکپارچه به سمت توسعه شهر پرند خواهیم رفت .

به گزارش رباط نیوز، افتتاح ساختمان دهیاری و سرای محله روستای انجم آباد، بهره برداری از خط تولید ساخت تلویزیون در یکی از واحدهای صنعتی شهرک صنعتی پرند از عمده ترین طرح های افتتاحی در هفته دولت در شهرستان رباط کریم بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *