رییس‌بسیج دانشجویی کشور:

چرا عاملان اصلی فتنه ۸۸ از مردم و نظام عذرخواهی نکردند

رییس سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت:در آن ۸ ماهی که گذشت خسارت بسیاری بر کشور وارد شد و حتی مسببان اصلی آن حاضر به عذرخواهی هم نشدند.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی رباط نیوز، داود گودرزی، رییس سازمان بسیج دانشجویی کشور عصر امروز در همایش بصیرت و ولایت که در سینما فرهنگ رباط کریم برگزار شد، اظهار کرد: تا زمانی که مردم ما در جهت تحقق بخشیدن به آرمانهای انقلاب اسلامی باشند دشمن نیز در حال فتنه گری است.
وی ادامه داد: فتنه انگیزی دشمنان انقلاب هر روز سنیگین تر شده و رنگ و لعابی دیگر به خود می گیرد که در این باره باید مراقب بود.
گودرزی با اشاره به حوادث سال ۸۸ و فتنه انگیزی برخی از آقایان، ابراز کرد: در آن ۸ ماهی که گذشت خسارت بسیاری بر کشور وارد شد و حتی مسببان اصلی آن حاضر به عذرخواهی هم نشدند.
وی ادامه داد: در جریان پس از فتنه ۸۸ برخی از سیاستمداران به سران غرب نامه ای نوشتند تا مردم ایران را تحریم کنند چرا که براساس تفکر این عده مردم به باور آنها احترام نگذاشته اند.
رییس سازمان بسیج دانشجویی کشور همچنین به ادعای نادرست برخی از سران فتنه درباره تقلب در انتخابات سال۸۸ اشاره و اضافه کرد: آنهایی که درباره تقلب در انتخابات سخن گفتند حتی نتوانستند ادعایشان را ثابت کنند و این دروغگو بودن آنها را می رساند.
گودرزی با اشاره به مسأله حصر برخی از اقایان، با انتقاد از برخی مسئولان، خواستار نگاه جدی به موضوع مدیریتی کشوز شد و گفت: برخی ها حصر را تنها مسأله اصلی کشور می دانند، آنها نمی دانند که مشکلات بسیاری در کشوز وجود دارد و باید زندگی مردم آسان تر بیشتر شود.
وی در پایان، با انتقاد از وضعست گرانی‌های موجود در کشور، خاطرنشان کرد: باید به وضعیت گرانی رسیدگی شود و این گونه نباید باشد که این مردم در دشواری زندگی کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *