از چاله چوله های شهر بگذریم تاریکی را چه کنیم؟

دلم به حال رانندگان شهر می سوزد، دلم برای آنهایی که با هزار قرض و بدهکاری خودرویی چندمیلیون تومانی گرفته اند و راهی خیابان شده اند تا شاید مسافری به پست شان بخورد.

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی رباط نیوز، دلم به حال رانندگان شهر می سوزد، دلم برای آنهایی که با هزار قرض و بدهکاری خودرویی چندمیلیون تومانی گرفته اند و راهی خیابان شده اند تا شاید مسافری به پست شان بخورد.

کافی است یک روز را در خیابانهای شهر با خودروی شخصی اتان چرخی بزنید آن وقت خواهید دید که آسفالتهای شهر از جنس مرغوب هستند یا نامرغوب، آن وقت خواهید دید که چه خسارتهایی به خودرویتان وارد شده است و چه هزینه های هنگفتی را باید به تعمیرکاران خودرو پرداخت کنید.

مدتی است که اسفالتهای شهر به حال خودشان رها شده اند و مسافرکشان شهر نیز در عزای این روزها به سر می برند چرا که  دخلشان با خرجشان یکسان نیست و سرماه نیز مبلغی را به تعمیرکاران خودرو بدهکارند.

آسفالتهای جاده های رباط کریم، آنقدر اوضاع غیر مناسبی دارند که کارشان به یقه کشی با جلوبندی خودروها کشیده و سرانجام خودرو را زمینگیر می کنند و رانندگان نیز باید دست به دامان آن تعمیر کار شوند تا بتوانند خودرویشان را برای یک زورآزمایی دیگر در میدان آسفالتها آماده کنند.

البته اینجا نیز باید از مسئولان تشکر کنیم چرا که خانواده های بسیاری را درگیر کار کرده اند و این نیز یک سندی بر کاهش بیکاری در شهرستان است.

از این که به سادگی بگذریم حال رانندگان در برخی خیابانهای تاریک شهر نیز نگران به نظر می رسد، اینکه عابری آن هم از جنس یک پسر بچه به خیابان بیاید و در آن تاریکی چشمان راننده نیز آن را نبیند خدا می داند که چه می شود، بلوار گلهای فرهنگیان مصداق این امر است که تاکسی داران فرهنگیان نسبت به تاریکی آن معترضند، آن ها می گویند اداره برق بیاید و اینجا را چراغانی کند تا شاید حال این خودروهایمان خوب شود و کم تر هزینه های تعمیر خودرو پرداخت کنیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *