چالش‌ «عباس غزالی» برای بازی در یک نقش

عباس غزالی گفت: سال گذشته تجربه بازی در دو فیلم «من یوسفم مادر» و «همه چی عادیه» را از دو کارگردان متفاوت و خوب پشت سر گذاشتم.

به گزارش رباط نیوز به نقل از میزان، عباس غزالی گفت: سال گذشته تجربه بازی در دو فیلم «من یوسفم مادر» و «همه چی عادیه» را از دو کارگردان متفاوت و خوب پشت سر گذاشتم.
عباس غزالی درباره بازی در فیلم «من یوسفم مادر» گفت: «این فیلم قصه‌ای بسیار متفاوت از دفاع مقدس را پیگیری و جالب اینکه زندگی ملیت دیگری را در جریان جنگ روایت می‌کند. در یوسفم مادر ملیتی متفاوت را بازی کرده‌ام و به همین خاطر مثل یک مخاطب عطش دیدن این فیلم را دارم.»
چالش‌ «عباس غزالی» برای بازی در یک نقش

بازیگر سریال «وضعیت سفید» درباره سختی‌های بازی در نقش جوانی بغدادی افزود: «این نقش چالش‌های فراوانی را برای من به همراه داشت. برای یادگیری زبان، لهجه و گویشی متفاوت مشقت‌های زیاد کشیدم. البته من همواره به دنبال همین مشکلات در نقش هستم تا بتوانم نقشی تازه را خلق کنم.»

او درباره بازی در فیلم «همه چی عادیه» اضافه کرد: «همه چی عادیه» از جمله فیلم‌هایی است که بسیار کم در سینما انجام داده‌ام. این اثر فضایی اجتماعی دارد و در قالبی فانتزی روایت می‌شود. فیلم محسن دامادی آخرین مراحل فنی را گذرانده و به مرحله ساخت موسیقی رسیده است و امیدوارم به زودی اکران شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *