رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رباط کریم خبرداد:

پیشگیری از اعتیاد این بار در مساجد!

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رباط کریم در گفت وگویی اظهار می کند که طرحی نو و تازه برای کاهش اسیب های اجتماعی و عدم گرایش مردم، در مساجد رباط کریم برگزار می شود.

حجت الاسلام علی تولایی، رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی رباط نیوز از اجرای یک طرح نو وم تازه در راستای مبارزه با اعتیاد در مساجد رباط کریم خبر داد و اظهار کرد:  براساس تفاهم نامه سه جانبه وزارت کشور، دبیر خانه ستاد مبارزه با مواد مخدر و سازمان تبلیغات اسلامی، مبنی برکنترل و کاهش آسیب های اجتماعی، از این رو تبلیغات اسلامی نیز به صورت جدی راهکارهای مبارزه بااعتیاد را در مساجد بررسی و به مرحله اجرا رساند.

حجت السلام تولایی با اشاره به اهداف مورد نظر طرح مبارزه با اعتیاد در این مساجد، خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت بالای شبکه تبلیغی این نهاد فرهنگی و همچنین نقش مهم مساجد به عنوان سنگرهای فرهنگی، از این رو مصمم شدیم تا در مساجد طرح مبارزه با اعتیاد را اجرا کنیم.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رباط کریم تصریح کرد: به طور قطع باید گفت که دشمنان انقلاب در جنگ نرم می خواهند جوانان ما را از پای در آورده و به هلاکت برسانند، از این رو فعالیت در عرصه مبارزه با اعتیاد می تواند راهکاری مناسب برای مقابله با جنگ همه جانبه دشمنان علیه انقلاب باشد.

وی از اجرای این طرح به عنوان ارتقای سطح دانش و آگاهی مردم یاد کرد و گفت: مردم باید در خصوص آسیب های اعتیاد و به خطر افتادن جان و مال فرزندانشان آگاه شوند و به حق روحانیون و مساجد می توانند نقش مهمی را در این باره ایفا کنند.

حجت الاسلام تولایی در پایان ابراز کرد: این برنامه آموزشی به منظور کاهش آسیب های اعتیاد به مواد مخدر و با حمایت اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم در مساجد حضرت رقیه(س) رباط کریم- امام حسین(ع) پرند- حضرت رقیه(س)‌ نصیرشهر- سیدالشهدا(ع)‌ رباط کریم برگزار می شود که از اول بهمن ماه جاری الی ۵ بهمن این برنامه ادامه دارد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *