پیام فرماندار شهرستان رباط کریم به مناسبت هفدهم مردادماه روز خبرنگار

فرماندار شهرستان رباط کریم در پیامی فر رسیدن هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار را به تمامی اصحاب رسانه و خبرنگاران تبریک گفت .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز، متن پیام بیژن سلیمان پور به این شرح است :

در روزگار کنونی که عصر ارتباطات و اطلاعات نامگذاری شده است ، اهمیت و ارزش خبر و اطلاع رسانی بیش از همیشه نمودار شده است و همین امر ، جایگاه و وظیفه خبرنگاران و اصحاب رسانه و مطبوعات را به عنوان طلایه داران خبر رسانی و آگاهی بخشی در جامعه سنگین تر کرده است . خبرنگاران چشم بینا و زبان گویای مردم هستند و وجدان بیدار جامعه و تصویر گر زمان خویشند و سلامت فکری و فرهنگی جامعه ، مرهون تلاش های خستگی ناپذیر آنهاست.

امروز خبرنگاران و رسانه‌های متعهد رسالتی سترگ در عرصه نشر صحیح اخبار و نهادینه کردن فرهنگ جامعه در سطوح مختلف و توسعه و پیشرفت و آبادانی اجتماع دارند و خبرنگاران در کنار مردم و مسئولان  به عنوان حاملان و مرسلان خبر به تحلیل منطقی وقایع می‌پردازند. سوگند خداوند به قلم ، تصدیق گر عظمت و بزرگی حرفه شریفی است که هفدهم مردادماه به بهانه شهادت یکی از راویان صادق این عرصه ، شهید محمود صارمی به نامروز خبرنگار مزین گردیده است.

دولت یازدهم که باسیاستهای مدبرانه و اعتدال گرایانه خویش بارقاه های امید را در دل مردم روشن کرده است ، نگاه ویژه ای و بی بدیلی به فعالان عرصه رسانه و خبرنگاران داشته و دلگرمی و شور و شوق به وجود آمده در میان اهالی رسانه و مطبوعات در یک سال گذشته ، بیانگر بازگشت نشاط به جامعه خبری ایران اسلامی است .

اینجانب ، فرا رسیدن روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران پر تلاش عرصه دانایی، آزادی ، امید و همدلی به ویژه خبرنگاران عزیز و ارجمند شهرستان رباط کریم تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال توفیق روزافزون همگان را خواستارم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *