پیام تبریک فرماندار رباط کریم به مناسبت روز خبرنگار

فرماندار رباط کریم در پیامی ۱۷ مرداد سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار را گرامی داشت .

به گزارش رباط نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری ،سعید بیات در پیام خود به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار عنوان داشتتند: نامگذاری ۱۷ مرداد ماه  روز شهادت خبرنگار شهید “محمود صارمی ” بعنوان روز خبرنگار فرصت ارزشمندی است برای پاسداشت و قدردانی از تلاش ها و مجاهدتهای بی دریغ خبرنگاران بیدار و آزاد اندیشی که زبان گویا و چشم بیدار جامعه ی جهانی اند. اندیشه ساران آگاه و دردمندی که به جهت تعالی افکار عمومی ، روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه تلاش می کنند.
خبرنگاران به راستی وجدا ن بیدار جامعه و تصویرگر زمان خویش هستند ، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و در سلامت فرهنگی و فکری نقش به سزایی ایفاد مینمایند و در بصیرت بخشی به جامعه و توسعه اجتماعی می توانند منشا خدمات بزرگی باشند .
خبرنگاران عزیز با آگاهی از حساسیت های رسالت خطیر و عظیم خبرنگاری ، صادقانه گام در مسیر روشنگری ، معرفت افزایی و بیان حقایق نهاده و در راه تحقق این رسالت سترگ و پیامبر گونه خویش ، از هیچ تلاش و کوششی فرو گذار نبوده و نیستند .
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید والا مقام محمود صارمی و سایر شهدای عرصه اطلاع رسانی و رسانه و تبریک روز خبرنگار به همه فعالین حوزه رسانه و خبر ، امیدوارم در سالی که به فرمایش مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) به عنوان سال  اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال نامگذاری شده ، شاهد وحدت و انسجام همه نیروهای دلسوز و توانمند به ویژه خبرنگاران متعهد به عنوان نخبه گان تاثیر گذار جامعه در راستای توسعه و بالندگی بیش از پیش باشیم.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *