پیام تبریک فرماندار رباط کریم به حامد صلحی پور قهرمان جهان

سید مهدی ساداتی فرماندار شهرستان رباط کریم در پیامی کسب مقام قهرمانی سید حامد صلحی پور در وزن ۹۷ کیلوگرم پاراوزنه برداری معلولان جهان را تبریک گفت.

به گزارش رباط نیوز، سید مهدی ساداتی فرماندار شهرستان رباط کریم در پیامی کسب مقام قهرمانی سید حامد صلحی پور در وزن ۹۷ کیلوگرم پاراوزنه برداری معلولان جهان را تبریک گفت.
در این پیام سید مهدی ساداتی  آمده است:
کسب مدال طلای کاروان پاراوزنه برداری جمهوری اسلامی ایران و ثبت رکورد آسیایی در رقابت‌های قهرمانی معلولان جهان توسط ورزشکار با اخلاق و شایسته رباط کریم سید حامد صلحی پور افتخار دیگری را برای ورزش شهرستان رباط کریم و کشور عزیزمان در عرصه های بین المللی رقم زد.
بدرستی ایستادن بر سکوی رتبه نخست  حاصل تلاش و سخت کوشی جوان برومند و افتخار آفرین و الگوی بی بدیل برای سایر نوجوانان، جوانان و علاقه مندان رشته های مختلف ورزشی خواهد بود که بیش از گذشته بر توان افزایی و قدرت نمایی  خود اهتمام نماید و دفتر افتخارات و ارزشهای بلند ورزشکاران شهرستان را با برگ زرین دیگری مزین کند.
اینجانب این موفقیت را به مردم شریف و جامعه ورزشی شهرستان رباط کریم تبریک عرض نموده و از درگاه ایزدمنان استمرار پیروزی‌های این جوان وزشکار و مومن ولایت مدار در میادین ورزشی را آرزومندم.
 سید مهدی ساداتی فرماندار شهرستان رباط کریم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *