جانشین فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم:

پلیس افتخاری نماد مشارکت عمومی در تحکیم نظم و امنیت اجتماعی

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم گفت: پلیس افتخاری نماد مشارکت عمومی در تحکیم نظم و امنیت اجتماعی است.

به گزارش رباط نیوز، ظهر امروز گردهمایی پلیس افتخاری با حضور سرهنگ روح الله رشیدی و روسای عقیدتی سیاسی، حفاظت اطلاعات در سالن فجر ستاد فرماندهی برگزار شد.

براساس این گزارش، سرهنگ رشیدی در این گردهمایی اظهار کرد: چنانچه پلیس افتخاری در تمامی جوانب خصوصا رعایت حقوق شهروندی و نحوه برخورد با مردم و متهمان تحت تعلیم قرار گیرد می تواند در بحث برقراری نظم و حفظ و گسترش آن کمک خوبی برای پلیس باشد.

وی با اشاره به تعامل دو سویه نیروی انتظامی با مردم بیان کرد: پلیس همواره سعی می کند با استفاده حداکثری از پتانسیل مردمی احساس امنیت اجتماعی را در بین آحاد جامعه افزایش دهد.

این مقام انتظامی همچنین تصریح کرد: هدف از تشکیل پلیس افتخاری تعامل مردم با پلیس، ارتقاء دانش اجتماعی و پیشگیری در راستای ایجاد و تأمین هرچه بیشتر نظم و امنیت است.

وی افزود: از زمان اجرای طرح پلیس افتخاری قشرهای متقاوتی از مردم اعم از اساتید دانشگاهی، دانشجویان، جامعه پزشکی و دانش آموزان از این طرح استقبال کرده و همواره آماده همکاری با پلیس در زمینه برقراری امنیت هستند.

رشیدی خاطرنشان کرد: استفاده از ظرفیت پلیس افتخاری نشان از ارتقا سطح مشارکت مردم در تولید امنیت پایدار و توانمندی رشد و توسعه در ارکان برقراری نظم و امنیت اجتماعی می باشد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *