رییس اداره دامپزشکی شهرستان رباط کریم و بهارستان خبرداد:

پلمپ کارگاه بسته بندی گوشت آلوده در رباط کریم +تصاویر

رییس اداره دامپزشکی گفت: در بازدید سر زده بازرسان بهداشتی این اداره ازیک کارگاه بسته بندی گوشت و مرغ در شهرک صنعتی نصیر شهرمقادیر زیادی سنگدان مرغ در سالن تولید واحد کشف شد.

دکتر سلوکانه رییس اداره دامپزشکی شهرستان رباط کریم و بهارستان در گفت وگو با رباط نیوز با اعلام این خبر اظهار کرد: در بازدید سر زده بازرسان بهداشتی این اداره ازیک کارگاه بسته بندی گوشت و مرغ در شهرک صنعتی نصیر شهرمقادیر زیادی سنگدان مرغ در سالن تولید واحد کشف شد.

وی افزود: پس از نمونه برداری از محصولات  گوشت چرخ‌کرده تولیدی  استفاده از سنگدان مرغ در تهیه گوشت چرخ‌کرده و  با آلودگی بالای میکروبی و غیر قابل مصرف انسانی محصولات از طرف آزمایشگاه مورد تایید قرار گرفت که با ارسال پرونده به دادستانی شهرستان دستور پلمپ و تعطیلی واحد از طرف قاضی پرونده صادر شد.

دکتر سلوکانه تأکید کرد: با همکاری نیروی انتظامی شرکت مذکور پلمپ واز ادامه فعالیت آن جلوگیری شد ضمنا درخواست معدوم سازی حدود ۵ تن محصولات تولیدی ضبط شده همراه با ابطال پروانه تولید گوشت چرخ‌کرده از مرجع قضایی درخواست شده است، همچنین به دلیل تقلب و کم فروشی صورت گرفته این پرونده به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان نیز ارجاع شد.

دکتر سلوکانه در پایان ضمن اخطار جدی به افراد سودجو و متخلف اعلام کرد: اداره دامپزشکی در مورد سلامت و امنیت غذایی جامعه هیچگونه مسامحه ای ندارد و با همراهی مرجع محترم قضایی برخورد قاطع مطابق قانون  بعمل می آورد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *