پلمپ رستوران متخلف در بهارستان به دلیل فروش کباب کوبیده آلوده

دکتر سلوکانه رییس اداره دامپزشکی شهرستان با اعلام این خبر افزود: پیرو بازدید بازرسان بهداشتی این اداره از رستورانی در منطقه گلستان شهرستان بهارستان ضمن نمونه برداری از مواد کبابی کوبیده مقدار ۲۰ کیلو گوشت و مرغ موجود که شرایط غیربهداشتی داشتند معدوم گردید.

دکتر سلوکانه رییس اداره دامپزشکی شهرستان در گفت وگو با خبرنگار رباط نیوز با اعلام این خبر افزود: پیرو بازدید بازرسان بهداشتی این اداره از رستورانی در منطقه گلستان شهرستان بهارستان ضمن نمونه برداری از مواد کبابی کوبیده مقدار ۲۰ کیلو گوشت و مرغ موجود که شرایط غیربهداشتی داشتند معدوم گردید.

بر اساس نتایج آزمایشگاهی مواد کبابی کوبیده از ضایعات مرغ و سنگدان م با آلودگی میکروبی بسیار بالا تهیه شده بود که با اعلام آزمایشگاه قابلیت مصرف انسانی نداشته است که پس از ارجاع پرونده به مراجع قضایی و اخذ حکم پلمپ با همکاری نیروی انتظامی این رستوران متخلف پلمپ گردید.

دکتر سلوکانه در پایان اعلام نمود با هماهنگی بعمل آمده با مدیریت شبکه بهداشت و درمان بازدید مشترکی از تمامی رستوران ها و غذافروشی های شهرستان بعمل خواهد آمد و با واحد‌های متخلف مطابق قانون برخورد قاطع خواهد شد شهروندان عزیز نیز در هنگام خرید صرفا به قیمت پایین مواد غذایی توجه نکنند و از مراکز معتبر خرید داشته باشند تا سلامت خود و خانواده خود را دچار مخاطره نکنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *