فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم خبر داد:

پلمپ رستوران سنتی خاتون به دلیل دعوت از دختران به برپایی رقص و پایکوبی

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از دستگاه قضایی شهرستان به ویژه دادستان شهرستان در برخورد قاطع با متصدیان رستوران سنتی خاتون تشکر کرد.

سرهنگ عبدالله زاده پاشاکی، فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی رباط نیوز با اشاره به پلمپ یک رستوران سنتی در شهر رباط کریم، اظهار کرد: در پی اعتراض مکرر امت حزب الله و برخی مسئولین شهرستان، رستوران خاتون در بلوار آزادگان رباط کریم به دلیل عدم رعایت شئونات اسلامی و برپایی رقص و پایکوبی پلمپ کردید.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم ادامه داد: متصدی این واحد صنفی در یک اقدام خودسرانه پلمپ را فک و بلافاصله با اقدام قاطع پلیس مواجه شد که در این خصوص ۵نفر دستگیر و بازداشت شدند.

رییس پلیس انتظامی شهرستان رباط کریم خاطرنشان کرد: متصدیان این واحد صنفی برخی دختران و زنان را  بصورت دسته جمعی و انفرادی دعوت به رقص و پایکوبی می نمایند.

سرهنگ پاشاکی تصریح کرد: در خواست پلیس از دستگاه قضایی برخورد با عاملان این اقدام غیر قانونی و خلاف شرع طبق مواد ۵۴۳ و۶۳۹قانون مجازات اسلامی می باش و پلیس از همه متصدیان واحد صنفی می خواهد خلاف قانون و شرع اقدام نکنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *