اداره پست شهر پرند

گفت وگوی اختصاصی/رییس اداره پست شهرستان رباط کریم خبر داد:

شهر جدید پرند هم صاحب ساختمان پست شد!

رییس اداره پست شهرستان رباط کریم گفت: ساختمان پست شهر پرند هزار و پانصد متر است که خریداری شده و در مرحله اخذ جواز کسب آن هستیم و حدود دو میلیارد تومان برای ساخت این ساختمان نیاز است.

مهدی اینانلو، رییس اداره پست شهرستان رباط کریم در گفت وگو با رباط نیوز ازتوسعه اداره پست شهر رباط کریم خبر داد و اظهار کرد: ساختمان اداره پست رباط کریم با دارا بودن فضای جدید در پانصد متر در دو طبقه فوقانی در خیابان بخشداری در حال توسعه است.

وی افزود: درحاضر مراحل ساخت ساختمان جدید پست رباط کریم به سفت کاری رسیده و به زودی ساختمان جدید اداره تکمیل خواهد شد.

وی در خصوص ساختمان جدید رباط کریم نیز تأکید کرد: تمام واحدهای پستی در ساختمان جدید ساخته می شود و طبقه اول این ساختمان برای ارائه خدمات شهروندان و طبقه فوقانی نیز به دفاتر اداری اختصاص داده شده است.

اینانلو همچنین با اشاره به وضعیت ساختمانی کنونی اداره پست رباط کریم در آینده، خاطرنشان کرد: این ساختمان نیز با تغییراتی برای امورات نامه رسانی اختصاص داده می شود.

رییس اداره پست شهرستان رباط کریم با اشاره به احداث یک ساختمان پست در شهر جدید پرند ابراز کرد: در حال حاضر دو دفتر پیشخوان دولت در شهر جدید پرند خدمات پستی را به مردم ارائه می دهند، این دو دفتر در خیابان و میدان آسمان پرند قرار دارند که به زودی یک ساختمان پستی در کنار این دو خدمات پستی به مردم پرند ارائه خواهد داد.

وی بیان کرد: ساختمان پست شهر پرند هزار و پانصد متر است که خریداری شده و در مرحله اخذ جواز کسب آن هستیم و حدود دو میلیارد تومان برای ساخت این ساختمان نیاز است که از محل اعتبارات سازمان در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.