در دیدار اصحاب فرهنگ و هنر شهر پرند با مسئولان مطرح شد؛ پرند نیازمند یک پردیس سینمایی است

محمد برسوزیان، بازیگر و هنر پیشه سینما با تأکید براینکه شهر پرند می تواند نمادی از فرهنگ و هنر باشد، خاطرنشان کرد: امروز این نوپا باید امکانات فرهنگی از جمله پردیس سینمایی تئاتر و … را در خود داشته باشد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی رباط نیوز، به منظور بررسی و حل مشکلات هنرمندان شهر جدید پرند، صبح امروز هنرمندان شهر جدید پرند به همراه حجت الاسلام پاشاکی امام جمعه شهر پرند و عزت الله عسگری رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رباط کریم گرد هم آمدند.

براساس این گزارش، در دیدارها که به منظور بررسی مشکلات هنرمندان این شهر نوپا برگزار شده بود، حجت الاسلام پاشاکی امام جمعه پرند خاطرنشان کرد: براساس آخرین جلسه در این شهر که با حضور شعرا برگزار شد، ما ۹۰ نفر از شعراهای مطرح را در سطح شهر پرند داریم که در این شهر نوپا زندگی می کنند.

وی افزود:پرند ظرفیتهای مطلوبی را در حوزه فرهنگی داراست و از این رو نسل جوان می تواند از آن ها بهره مند شود.

در بخش دیگری از این دیدار، عزت الله عسگری رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رباط کریم نیز تأکید کرد: شهرستان رباط کریم در مجموع ۸ انجمن ادبی را داراست و می طلبد موسسات و ادارات دولتی حضور موثری را در کنار این انجمنها داشته باشند.

محمد برسوزیان، بازیگر و هنر پیشه سینما با تأکید براینکه شهر پرند می تواند نمادی از فرهنگ و هنر باشد، خاطرنشان کرد: امروز این نوپا باید امکانات فرهنگی از جمله پردیس سینمایی تئاتر و … را در خود داشته باشد، باید مسئولان به این جوانان توجه کنند تا بتوانند استعدادهای خود را بروز دهند.

انتهای پیام/ م ا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *