مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند:

پرند بازوی تهران در زمان بحران/ پایان پروژه مسکن مهر در سال آینده

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند گفت: پرند این پتانسیل را دارد تا بتواند پاسخگوی نیاز جمعیتی شهر باشد و برای این امر ۱۵ هکتار از زمین های خارج از شهر برای مدیریت بحران اختصاص یافته و می تواند چندین هزار چادر را در خود جای دهد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط نیوز، دکترمحسن وطن خواهی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن جلسات این شرکت در پرند برگزار شد اظهار کرد: پرند معروف به پایتخت مسکن مهر است، در این شهر ۹۶هزار مسکن داریم که در گذشته ۶۵ هزار واحد آن ساخته شده و ۲۹هزار واحد باقی مانده است که در مجموع ۶۸۶۰هزار واحد آماده بهره برداری است و با مشکلاتی از جمله نبود آب و برق و گاز مواجه هستند.

وی با اشاره به برنامه های این شرکت در هفته دولت، ادامه داد: ۱۵۰۰واحد مسکن مهر را در هفته دولت بهره برداری خواهیم کرد و تا پایان سال ۱۵هزار واحد افتتاح می شود که این روند بسیار مطلوبی است.

وی ادامه داد: پروژه های مسکن مهر در سال آینده یعنی ۹۸ بسته می شود و تلاش می کنیم که مشکلات حل و فصل شود.

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند ابراز کرد: در حال حاضر ۷ پارک محله ای را در دست احداث داریم که در هفته دولت افتتاح خواهند شد به مساحت ۵۲ هزار متر مربع در حال طراحی است و این پارک ها تخصصی هستند مثل پارک پیشکسوتان، ورزش و کودک و مادر که پروژه های خوبی هستند.

وی عنوان کرد: ساخت و ایجاد ۶ زمین بازی در دست بررسی است‌که این زمینها  به صورت روباز هستند و شامل زمین های تنیس، بستکتبال و … می باشند.

وطن خواهی در بخش دیگری از سخنانش، از احداث یک ورزشگاه بزرگ در پرند خبر داد و گفت: پردیس سینمایی و یک وزشکاه ۵هزار متری با نام انقلاب در دستور کار است و بخشی از آن در هفته دولت افتتاح می شود.

وی در ادامه از تفاهمات صورت گرفته برای تکمیل خط مترو پرند به تهران سخن گفت و خاطرنشان کرد: در حوزه مترو تفاهماتی صورت گرفته که شرکت پرند به نیابت دولت این کار را انجام دهد و تا پایان سال اولین قطار پرند به حرکت در می آید.

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند ابراز کرد: سعی کرده ایم از طریق بخش مشارکت شهر را اداره کنیم،  استقرار توربین های بادی در شهر پرند یکی از نویدهایی است که می توان به مردم این شهر داد تا در آینده نیروی برق این شهر تأمین شود.

وطن خواهی در بخش پایانی این نشست خبری بر پتانسیل بالای شهر پرند تأکید و خاطرنشان کرد: ما می خواهیم شهر پرند برای مدیریت بحران تهران آماده شود، اگر یک زمانی زلزله ای در تهران رخ دهد، پرند این پتانسیل را دارد تا بتواند پاسخگوی نیاز جمعیتی شهر باشد و برای این امر ۱۵ هکتار از زمین های خارج از شهر برای مدیریت بحران اختصاص یافته و می تواند چندین هزار چادر را در خود جای دهد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *