رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رباط کریم:

برگزاری دوره های آموزشی در نیمه اول سال ۹۶ توسط تبلیغات اسلامی رباط کریم

به همت تبلیغات اسلامی رباط کریم، دوره های آموزشی در نیمه اول سال جاری برای جامعه هدف با توجه به ظرفیت، پتانسیل، امکانات و ضرورت شهرستان برگزار می شود.

حجت الاسلام علی تولایی، رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی رباط نیوز اظهار کرد: در راستای تحقق شاخص های ابلاغی سازمان تبلیغات اسلامی و با بررسی برنامه های قابل تحقق در شهرستان به تناسب ظرفیت، پتانسیل، امکانات و ضرورت دوره های آموزشی با عنوان مبلغات، اخلاق و احکام کسب و کار ویژه اصناف، مداحان و ستایشگران اهل بیت (ع)، مربیان مهد کودک و مراکز پیش دبستانی، و مسئولین تشکل های دینی در نیمه اول سال جاری برگزار می شود.
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رباط کریم عنوان کرد: ایجاد زمینه مناسب در رشد و ارتقای توان علمی جامعه هدف، اهتمام به مسئله صیانت از حقوق شهروندی و بهره گیری از ظرفیت و پتانسل اقشار تاثیرگذار در کاهش آسیب های اجتماعی از جمله اهداف برگزاری این فعالیت هاست.
حجت الاسلام تولایی ابراز کرد: در این راستا تعامل و هماهنگی با تشکل های مردم نهاد و دستگاه های اجرایی جهت مشارکت و همکاری در توسعه و تقویت دوره ها انجام شده که در طول ماه های تیر، مرداد و شهریور برگزار خواهد شد.
او خاطرنشان کرد: این دوره ها از ۲۲ تیر جاری آغاز و تا ۲۳ شهریور ادامه دارد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *