پای شورای شهر اسلامشهر به voa هم باز شد/مفاسد اقتصادی یکی از اعضای شورای شهر اسلامشهر از جریمه رحیمی بیشتر است

خبرنگار سابق رسانه های داخلی گفت: مفاسد اقتصادی یکی از اعضای شورای شهر اسلامشهر از جریمه رحیمی بیشتر است.

به گزارش رباط نیوز به نقل ازمبصر، در روزهای اخیر فیلم میزگرد روز ۱۳ بهمن شبکه صدای آمریکا در خصوص محکومیت محمدرضا رحیمی معاون اول دولت دهم در برخی شبکه های اجتماعی به انتشار در آمده است.
این میزگرد در حالی با حضور محمد خاکی نهاد خبرنگار سابق رسانه های داخلی که اکنون مقیم نروژ است به عنوان کارشناس برگزار شد که این کارشناس با بیان مطالبی موجبات عصبانیت ضدانقلاب خارج نشین و اصلاح طلبان داخلی را فراهم کرد.
خاکی نهاد ضمن تشکر از قضات به خاطر مبارزه با مفاسد اقتصادی خطاب به اصلاح طلبانی که پرونده رحیمی را پیراهن عثمان کرده اند گفت: کل محکومیت رحیمی ۵ میلیارد تومان است اما آقای مهدی کروبی که الان یکی از قدیسین جناح اصلاح طلب است فقط ۱۴ میلیارد سفارش رشوه داده است.
وی در ادامه گفت: شهرام جزابری در اعترافات خود گفته فقط ۱۴ میلیارد تومن به سفارش آقای کروبی و به کسانی که کروبی نام آنها را برای من دیکته می کرد رشوه پرداخت کرده است.
خبرنگار سابق رسانه های داخلی افزود: میرحسین موسوی یک خانه متعلق به اموال دولتی به متراژ ۱۰۱۱ در قلب پایتخت را در زمان ریاست جمهوری هاشمی به سفارش دفتر هاشمی به مبلغ ناچیز یک میلیون و ۲۰۰هزار تومان خریده است درحالیکه قیمت واقعی این ویلای ۱۰۱۱ متری خیلی بیشتر از مبلغی است که رحیمی به خاطر آن محکوم شده است.
خاکی نهاد بیان کرد: پرونده کرسنت که پای دولت خاتمی و برخی وزرای دولت روحانی و شخص مهدی هاشمی رفسنجانی در آن دخیل است فقط جریمه اش ۱۱ هزار برابر مبلغی است که رحیمی محکوم شده اما چرا اصلاح طلب ها در این موارد سکوت می کنند و حکم رحیمی را پیراهن عثمان کرده و بر سر نظام می کوبند.
وی در ادامه عنوان کرد: پرونده مفاسد اقتصادی یکی از اعضای شورای شهر یک شهر کوچک همچون اسلامشهر از جریمه رحیمی بیشتر است.
وی تصریح کرد: سرو صدای اصلاح طلبان در خصوص بزرگنمایی این پرونده ناشی از تلاش این جریان برای در حاشیه امن قرار دادن مفاسد بسیار بزرگتر جناح اصلاحات دانست.
این خبرنگار ضمن انتقاد از سخن یکی از کارشناسان برنامه که گفته بود در ایران آزادی مطبوعات وجود ندارد به همین دلیل مفاسد اقتصادی انجام میگیرد بیان داشت: در ایران آزادی مطبوعات و امکان افشای مفاسد اقتصادی در مطبوعات وجود دارد و دلیل آن هم این است که تمامی اخباری که در خصوص مفاسد اقتصادی به آن استناد می کنیم از منابع مطبوعات داخلی ایران است حتی اگر رسانه های خارجی هم مطلبی در خصوص مفاسد اقتصادی منتشر می کنند آن مطلب را به نقل از مطبوعات داخلی ایران و با ذکر منبع انتشار که همیشه رسانه های داخلی ایران هستند منتشر می کنند چراکه جناح مختلف در ایران صاحب رسانه هستند و می توانند در قالب رقابت های جناجی هم که شده از یکدیگر مچ گیری کنند.

انتهای پیام/ش

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *