پایان کار کلاهبردار مسکن مهر پرند با ۱۲۰ میلیون کلاهبرداری

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم غرب استان تهران در گفت وگویی از دستگیری کلاهبردار مسکن مهر پرند با ۱۲۰ میلیون ریال خبر داد.

سرهنگ فرامرز پاشاکی،فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم غرب استان تهران در گفت وگو با رباط نیوز با اشاره به پایان کار یک کلاهبردار مسکن مهر در شهر جدید پرند، اظهار کرد: مأموران کلانتری۱۸ پرند در پی شکایت شخصی مبنی بر اینکه از وی کلاهبرداری شده سریعا موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی بیان کرد: پس از تحقیق و بررسی از شاکی مشخص شد که شاکی در سال ۹۱ یک واحد آپارتمان خریداری کرده است و شرکت مسکن مهر متعهد شده که یک سال بعد واحد را تحویل وی دهد اما هیچ اقدامی در جهت تحویل واحد انجام نداده و واحد را به نام شخص دیگری جانمایی کرده است.

سرهنگ پاشاکی از نحوه دستگیری این کلاهبرداران ادامه داد: مأموران این پلیس سریعا مشخصات فرد کلاهبردار را از شاکی گرفته و پس از هماهنگی قضایی و تشکیل یک تیم عملیاتی به محل کار وی اعزام و متهمان به نام های« م گ»و «ک د» دستگیر و جهت بررسی و بازجویی به پلیس آگاهی منتقل شد.

رییس پلیس شهرستان رباط کریم در ادامه اظهار کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی های پلیسی جرم خود را قبول کرده و در ادامه به ۱۲۰ میلیون ریال کلاهبرداری در مسکن مهر شهر پرند اعتراف کرده که وی پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

انتهای پیام/

 

۱ دیدگاه

  1. اميرحسين استادي پاسخ

    ” شرکت مسکن مهر متعهد شده که یک سال بعد واحد را تحویل وی دهد اما هیچ اقدامی در جهت تحویل واحد انجام نداده و واحد را به نام شخص دیگری جانمایی کرده است ”

    اون بدبخت چه گناهی کرده ، عمران خلف وعده کرده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *