ویژگی‌های نسخه‌ی جدید تلگرام

تلگرام به تازگی نسخه ۴.۳ اپلیکیشن خود را با قابلیت‌های جدیدی مثل نشان‌گر پاسخ به پیام‌ها، استیکرهای مورد علاقه، استیکرهای گروه و دعوت دوستان آپدیت شده است.

به گزارش رباط نیوز ،تلگرام به تازگی نسخه ۴.۳ اپلیکیشن خود را با قابلیت‌های جدیدی مثل نشان‌گر پاسخ به پیام‌ها، استیکرهای مورد علاقه، استیکرهای گروه و دعوت دوستان آپدیت شده است.

 تلگرام دو سال پیش امکان پاسخ دادن به پیام‌های خاص را با گزینه Reply فراهم کرد. از آن موقع تاکنون اندازه گروه‌ها در تلگرام از ۲۰۰ عضو حداکثر به ۱۰ هزار عضو رسیده و به همین دلیل وقتی فردی به پیام شما پاسخ می‌دهد شاید متوجه آن نشوید. به همین دلیل در نسخه جدید تلگرام در کنار تعداد پیام جدید درون هر گروه یک علامت @ نیز ظاهر خواهد شد وقتی فردی شما را منشن کرده و به شما پاسخ داده است.
ویژگی‌های نسخه‌ی جدید تلگرام

علاوه بر این وقتی وارد آن گفتگو شوید با فشردن دکمه @ می‌توانید مستقیماً به آن پیام بروید و پاسخ خودتان را بخوانید.

در تلگرام نسخه ۴.۳ همچنین اگر بیش از ۵ مجموعه استیکر انتخاب کرده باشید حالا می‌توانید استیکرهای مورد علاقه خود را در بخش favorites اضافه کنید تا در زبانه ستاره شکل اضافه شود. همچنین گروه‌های با ۱۰۰ عضو یا بیشتر می‌توانند یک مجموعه استیکر را به عنوان استیکر رمسی گروه انتخاب کنند.

ویژگی‌های نسخه‌ی جدید تلگرام

بخش دعوت دوستان نیز به کلی متحول شده و مخاطبانی از شما که عضو تلگرام نیستند اما دوستان عضو تلگرام دارند در بالای لیسا قرار خواهند گرفت. در نسخه ۴.۳ تلگرام همچنین سرعت همگام‌سازی چت‌ها بیشتر شده و در بخش Shared Media و هنگام مشاهده تصاویر می‌توانید مستقیماً به همان زمان از چت مراجعه کنید. علاوه بر این قدرت سیگنال در تماس صوتی نیز نمایش داده خواهد شد و در iOS نیز می‌توانید پس از paste کردن تصویر در چت و پیش از ارسال، آن را ویرایش کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *