وقتی آب، مزار دو شهید آبشناسان را تهدید می‌کند/ یک خروجی ایجاد کنید

یکی از کاربران فضای مجازی تصویری از آب‌گرفتگی در محل دفن شهدای گمنام آبشناسان را ارسال کرده است که نشان می‌دهد بی توجهی‌ها در این باره همچنان وجود دارد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط‌نیوز، یکی از کاربران فضای مجازی تصویری از آب‌گرفتگی در محل دفن شهدای گمنام آبشناسان را ارسال کرده است که نشان می‌دهد بی توجهی‌ها در این باره همچنان وجود دارد.

در این تصویر یک توهین بسیار عظیم به مقام شاخص شهدا دیده می شود که دیدنش واقعا بسیار دردناک و غیرقابل تحمل است.

در حالی قبر شهدای آبشناسان در آب غرق می‌شود که پیش از این مسئولان سال گذشته مقابل رسانه ها و خبرنگاران شهرستان، قول طراحی و ساخت یک المان شهدا را داده بودند.

اما پس از درج این تصویر، شهرداری رباط‌کریم نسبت به این گزارش واکنش نشان داد.

‍ ‍جوابیه شهرداری رباط‌کریم در پی گزارش رباط‌نیوز درباره آب گرفتگی مزار شهدای آبشناسان

شهردار رباط کریم از احداث المان شهدای گمنام شهرک شهید آبشناسان خبر داد و گفت: تا چند روز آینده پیمانکار این پروژه مشخص و کار خود را آغاز خواهد نمود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم؛ اصغر پارسا پس از تحویل گرفتن سکان مدیریت شهری، عملیات احداث شهدای گمنام شهرک شهید آبشناسان را بعنوان اولین پروژه دوران کاری خود در راس امور قرار داد و گفت: طراحی المان یادبود شهدای گمنام پس از طراحی، برای تایید به اداره بنیاد حفظ آثار و ارزش های شهدای دفاع مقدس شهرستان شهریار ارسال شده است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه آغاز این پروژه به تصویب شورای محترم اسلامی شهر رسیده است در کوتاه ترین زمان ممکن سعی خواهد شد پیمانکار واجدالشرایط جهت اجرای این پروژه مشخص شود تا هرچه سریعتر احداث این پروژه آغاز گردد.

شهردار رباط کریم با بیان اینکه آرامش و امنیت امروز کشور حاصل تلاش و مجاهدت شهداء، سرداران و یادگاران دفاع مقدس است، اظهار داشت: هر کشوری ثروتی دارد که مردم کشور با اتکاء به آن ثروت به آینده امیدوارم می شوند، بزرگترین ثروتی که ایران اسلامی دارد میراث عظیمی است که از شهدای هشت سال دفاع مقدس باقی مانده است.

وی تاکید کرد: امیدواریم عملیات اجرایی احداث این طرح جامع در کوتاه ترین زمان به بهره برداری برسد تا فضایی که شهدای گمنام در آن آرام گرفته اند، دارای حریم مناسب در شان آنان باشد.

نکته حائز اهمیت آنکه سال گذشته نیز موضوع آبگرفتگی مزار این دو شهید را سایت خبری رباط‌نیوز مطرح کرد به طوری که دقایقی پس از انتشار گزارش، شهرداری اقدام به رفع این آب گرفتگی کرد، اما باید شهرداری‌ها اقدامات کوتاه مدت را کنار بگذارند و در این باره می‌شد یک خروجی برای محل دفن این دو شهید قرار داد تا زمان ایجاد المان دیگر هیچ گاه آب مزار این دو عزیز را تهدید نکند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *