عادل قاسمی:

ورزشگاه نصیرشهر پروژه ای فراموش شده از نگاه مردم

سخنگوی شورای شهر نصیرشهر گفت: احداث ورزشگاه پنج هزار نفره نصیرشهر به یادها پیوسته ها و علی رغم پیگیری های بسیار در دوران نمایندگی پیشین شهرستان رباط کریم هیچ نتیچه ای حاصل نشده است، امیدواریم مردم نصیرشهر با افتتاح چنین پروژه ای خوشحال شوند.

حجت الاسلام عادل قاسمی، سخنگوی شورای شهر نصیرشهر در گفت وگو با خبرنگار رباط نیوز اظهار کرد: از تمامی تلاش مسئولان شهرستان به سبب نگاه ویژه به این شه قدردانی می کنم.

وی افزود: اگر چه نصیرشهر نسبت به رباط کریم و پرند محروم است اما این شهر امکانات ویژه ای دارد چرا که از نظر امنیت و آرامش، نشاط و امید به اینده مردم نصیرشهرقابل تحسین هستند.

سخنگوی شورای شهر نصیرشهر تأکید کرد: مسئولین هر چند اختلاف سیلقه داشته باشند اما در جهت پیشبرد نصیرشهر تلاش می کنند چرا که چشم اختلافات مسئولان به چشم مردم می رود.

قاسمی تأکید کرد: زیر ساخت های پروژه های عمرانی با امکانات کم به درستی صورت گرفته است و روی ریل پیشرفت قرار گرفته اند.

وی ابراز کرد: همدلی و هم زبانی مسئولان نصیرشهر سبب شده تا این شهر روند روبه رشدی را به خود بگیرد.

سخنگوی شورای شهر نصیرشهر از ایجاد ایک آرامستان در این شهر خبر داد و گفت: سالها مردم شهر به دنبال یک آرامستان در نصیرشهر بودند که با همکاری مسئولان شهرستانی این امر محقق شد و زمینی در کنار پارک جنگلی این شهر اختصاص یافته است.

وی در ادامه از احداث پارک بانوان نصیرشهرنیز خبر داد و اظهار کرد: این پروژه بزرگی است که شهرداری پیمانکار را انتخاب و کارهای عملیات و میدانی آن از همین هفته آغاز می شود.

قاسمی تأکید کرد: امیدواریم با تلاش نماینده مجلس شهرستان رباط کریم و بهارستان دانشگاه پرستاری در نصیرشهر استقرار یابد.

وی با اشاره به مشکلات نصیرشهر، به بیان برخی از آنها پرداخت و خاطرنشان کرد: عدم روشنایی مناسب در شب، یکی از مشکلاتی است که مردم را رنج می  دهد به طوری که با نامه نگاری های صورت گرفته، اداره برق از عدم اعتبار مالی شکایت می کند و حتی در موضوع مالی نیز به این اداره کمک کردیم اما همچنان بدون نتیجه است و نصیرشهر در تاریکی به سر می برد.

وی ادامه داد: به منظور توسعه شبکه مخابراتی نصیرشهر، جلساتی را به ریس مخابرات شهرستان رباط کریم داشتیم که نیز این امر محقق می شود.

سخنگوی شورای شهر نصیرشهر در ادامه با اشاره به مشکلات آموزشی در نصیرشهر، خواستار حل چنین مشکلاتی شد و تصریح کرد: د راین راستا نیز جلسات متعددی برگزار شد و امیدواریم این نیز به خطوط پایانی برسد.

وی کمبود بانک، ساماندهی ناوگان حمل و نقل، استقرار پلیس راهور در نصیرشهر،استقرار ادارات خدمات رسان را از دیگر مشکلات این شهر دانست و خاطرنشان کرد: احداث ورزشگاه پنج هزار نفره نصیرشهر به یادها پیوسته ها و علی رغم پیگیری های بسیار در دوران نمایندگی پیشین شهرستان رباط کریم هیچ نتیچه ای حاصل نشده است، امیدواریم مردم نصیرشهر با افتتاح چنین پروژه ای خوشحال شوند.

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *